Ratujmy las Doliwa

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Ratujmy las Doliwa

k

#76 Re:

2013-06-14 18:16

#75: wiesniak -

Załatwione, tylko zaraz przylezie jakiś szkodnik i zrobi to samo, buszuje jeden już po Kolumnie i zrywa ulotki.

wiesniak

#77 Re: Re:

2013-06-14 20:22

#76: k - Re:

Bardzo dziękuje.

A czy na trasie z Chechła do Łodzi to też Wasze hasła wiszą ?

Czy to jakieś inne lokalne "akcje" ?

Bo też wymagają poprawy. Ale nie doczytałem, więc nie jestem pewien. :)

 

kukułka

#78 Re: Re: Re:

2013-06-14 23:20

#77: wiesniak - Re: Re:

Nasze, na szybko wieszane, to i coś się mogło urwać, dzięki za sygnał, zajmiemy się i tymi w wolnej chwili :D

Agnieszka

#79 Re: Re: Re:

2013-06-15 21:12

#77: wiesniak - Re: Re:

w czyim imieniu działasz i się wypowiadasz? przeciaz tyle Cię to czasu i energii kosztuje, że chyba nie w swoim własnym. Jakby cię ktos nakręcił. Ustawy, paragrafy... Co Cię tak boli, że byłoby więcej lasu albo tyle samo , ile jest w Kolumnie? jak bardzo musi ci się chciec, by go nie było... trudne do zrozumienia jest Twoje stanowisko. Normalnie chciałoby się, by było tak , jak jest. Tym bardziej, że las w Kolumnie niknie z miesiąca na miesiąc. można by po kolei wymieniać: kilka lat temu tzw. korty, potem wszystkie tereny tzw. kolonijne, potem tzw. basen i okolice, potem teren od lubelskiej do harcerskiej, potem..., i teraz ten las Doliwa. Czyli Kolumny ma już nie być, zostaje siatka ulic i tunele do chodzenia. a mogła to być perełka turystyczna przynasząca bardzo duże dochody całej gminie, gdyby tylko chciało sie komuś z włodarzy życzliwie i twórczo na to spojrzeć...

Agnieszka

#80 Re:

2013-06-15 21:19

#54: wiesniak -

Jakby było możliwe, na wzór niektórych lokali: tego Pana nie obsługujemy, nie wpuszczać tego z nickiem "wiesniak" do lasu, to moze byłaby jakaś logika...wynikająca z wypowiedzi

wiesniak

#81

2013-06-16 08:45

#79: Agnieszka - Re: Re: Re:

Szanowna Pani Agnieszko.
Działam tylko i wyłącznie w swoim imieniu, ale zdaję sobie sprawę, że podejrzliwość to poniekąd Nasza cecha narodowa (wynikająca troszkę z historii), więc pewnie nie przekonam.
Gdyby zechciała Pani zerknąć na fragmenty ustaw, które podałem (nie ma sensu ich cytować na forum ze względu na wielkość), być może moje stanowisko byłoby jaśniejsze.
Z premedytacją podałem konkretne art. i punkty, gdyż mam świadomość, iż nie każdy ma czas i ochotę czytać całość.

#80: Agnieszka – Re:
Jest to jak najbardziej możliwe.
Jeśli wykupi Pani ten las i postawi stosowne tabliczki, obiecuje je respektować.
Ale i tak będę szczęśliwy, że las jest dostępny dla ludzi, i ma właściciela, który będzie o niego dbał.

Pozdrawiam
wiesniak

#82 Re: Re:

2013-06-16 10:54

#80: Agnieszka - Re:

Co do mojej wypowiedzi #54 (i fragmentów wcześniejszych):

Staram się wskazać pewne "wady" petycji, które (skoro ja je znalazłem) z pewnością zostaną wytknięte przez jej adresatów.

Wedle mojego "własnego" zdania, nie ma sensu posługiwać się argumentami, które nie mają pokrycia w faktach.

Niemniej, prosiłem również aby, jeśli ktoś posiada inne informacje, podał ich źródła.

Bardzo chętnie poprę petycję(prośbę, wniosek), którego postulaty są niepodważalne, a sposób osiągnięcia celu, jest w/g mnie właściwy.



 

kukułka

#83 Re: Re: Re: Re:

2013-06-18 07:42

#78: kukułka - Re: Re: Re:

Nasze wiszą dobrze, to te na wiadukcie w Chechle, a tamten dalej w stronę łodzi to nie nasz :D


Gość

#84 Anka z Dobronia

2013-06-18 21:14

Jestem z Dobronia i kocham go tak samo jak Kolumne.To są miejsca w których spędziłam najwspanialsze dzieciństwo.Całą rodzinka jeżdzilismy na Barycz do baru Pod Bykiem na niedzielne obiadki,tam tata nad rzeką uczył nas pływać.Teraz żeby powspominac stare czasu jeżdziliśmy na wycieczki a rok temu zasmakowaliśmy z mężem spływów kajakowych gdzie można podziwiać te piękne krajobrazy tych lasów i okolic!Te lasy to płuca naszych okolic gdzie mieszkamy,to świeże i czyste powietrze mamy dzięki nim.Gdy one znikną gdzie będziemy wypoczywać mając za darmo tak wiele od przyrody.Dzieki nim żyjemy!!!
żuk

#85 Re: Anka z Dobronia

2013-06-19 06:42

#84: - Anka z Dobronia

To bar pod bykiem jest na baryczy?? Chyba, że przecinka brakło?

kukułka

#86 Re: Re: Anka z Dobronia

2013-06-20 09:48

#85: żuk - Re: Anka z Dobronia

Jak już odczuwasz potrzebę ''czepiania " się innych( no cóż , tacy  ludzie też są potrzebni) to zwróć uwagę na to co Ty piszesz, nie uważasz że powinieneś napisać to w czasie przeszłym? Baru'' Pod Bykiem'' już nie ma. Nazwę miejscowości ( Barycz) i nazwę baru ( Pod Bykiem) wypadało by napisać z wielkiej litery, no i czemu mają służyć dwa znaki zapytania ?

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-06-21 12:18



Gość

#88

2013-06-22 05:33

Wybetonowali już cały rynek w Łasku, to teraz biorą się za Kolumnę :(

Gość

#89 Re: Re: Re: Anka z Dobronia

2013-06-22 17:09

#86: kukułka - Re: Re: Anka z Dobronia

Tak zgadza się baru Pod Bykiem juz nie ma i wiem że nie jest on w Baryczy a ja poprostu zjadłam "i" :)...Liczą się wspomnienia i wymieniłam miejsca które bardzo często lubiłam i lubie odwiedzać ze względu na miłe chwile:)

miro

#90 Re: Re:

2013-06-27 12:28

#76: k - Re:

szkodnik to rosiak!!!!!! politanska i raczynski sa za wycinka drzew a klamia w zywe oczy.rosiak chodzi i zrywa plakaty!pamietajmy o tym przy wyborach !!!!!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-06-28 07:21



Gość

#92 Re: Re: Re:

2013-06-28 07:22

#90: miro - Re: Re:

Który Raczyński i skąd te informacje?

kukułka

#93 Re: Re: Re: Re:

2013-06-28 10:40

#92: - Re: Re: Re:

Jak to który, radny gminy Łask. Informacje choćby z Jego strony, którą notabene zablokował, by nikt nie przypomniał sobie co niedawno wygadywał, ale strzał kulą w płot, są kopie.

kukułka

#94 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-28 11:57


Gość

#95

2013-06-28 12:27

Bardzo słuszna sprawa !

Gość

#96

2013-06-30 18:26

niewyobrażam sobie wycięcia lasów opisanych w petycji.
zielonomi

#97

2013-06-30 18:29

słusznie popieram.
kolezanka

#98 kolezanka

2013-07-01 18:32

kochani, w kocu otwieracie oczy...
ZMIANY SA POTRZEBNE!!!
fafo

#99 ratujmy las doliwa

2013-07-02 21:24

Szanowni Państwo jeżeli nie pomagają podpisy tylu mieszkańców Kolumny a miasto Łask i tak ma nas w d.... to może trzeba nagłośnić sprawę w mediach albo zablokować krajową 14 i pochodzić z 2-3 godziny po przejściach dla pieszych?
maniek

#100

2013-07-03 11:18

a co ze szkodnikami w kolumnie???rosiak politańka i raczynski?? jak oni klamia ze sa za kolumny,nie mozna ich sluchac.moze w koncu teraz nie dostana sie do rad...trzeba ich rozliczyc z tego jak sprzedaja wspolnie kolumnie.niby radny raczynsku jest z kolumne a robi jak mu zagra radna politanska ktora falszywie pomaga kolumnie....a moze panu m.?a radny rosiak to juz w ogole dziala na szkode nasza..pokazmy mu ze nie moze czuc sie bezkarny.....