Starcie królów Audiobook

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Starcie królów Audiobook


Gość

#1

2013-06-14 22:24

Popieram. Jestem za !
maupson

#2 maupson

2013-07-14 13:35

Już nad nią pracuje audioteka.
W tym roku ma być, nie ma dokładnej daty ale potwierdzili że pracują i że ma w tym roku być w formie słuchowiska jak GoT

Gość

#3

2013-08-07 17:30

Proszę nagrajcie to wreszcie.

Gość

#4

2013-08-17 13:49

TAK!!!

Gość

#5

2013-09-03 11:09

z
Sławek

#6 czekam już dwa lata

2013-10-25 13:44

Audioteka i ZYSK mnie strasznie rozczarowują - niedługo będzie 4 sezon serialu a audiobook zatrzymał się na 1 części. Myślę, że sporo osób, które obejrzało serial odpuści sobie zakup audiobooka, choć z drugiej strony spora rzesza fanatyków nie może się doczekać i pewnie kupią każdą kolejną część.
Gdyby obie firmy myślały racjonalnie to za jednym zamachem nagraliby tyle części na ile pozwalają obecne tłumaczenia, a potem powiedzmy kilka dni po zakończeniu jakiejś serii serialu wypuszczaliby audiobooka z dalszymi losami. Sukces finansowy gwarantowany. Nagranie kilku części na raz powinno być też tańsze, bo podpisuje się jedną umowę z tymi samymi aktorami, muzykami i dźwiękowcami.
Racjonalne by było wypuszczenie jeszcze w tym roku części 2 i 3a, a tuż przed premierą 4 sezonu serialu (kwiecień 2014) wypuścić kolejną część. Audiobook ma tysiące wiernych fanów, którzy bez wahania kupiliby wszystkie 3 części w dość krótkim czasie. Poza tym po nową część sięgnęłoby pewnie sporo osób, niemogących się doczekać serialu, a po wysłuchaniu 4-części sporo osób zapewne nabrało by chęci, żeby odsłuchać poprzednie, po przekonaniu się, jak wiele dzieli serial od książki.
Strasznie dziwne zachowanie Audioteki i ZYSK-u - spora kasa leży na wyciągnięcie ręki a im chyba na ZYSKU nie zależy...
audiofil

#7 Re: maupson

2013-11-04 09:06

#2: maupson - maupson

skąd ten news? nigdzie na sieci o tym nie piszą

brak ZYSKU

#8

2013-11-24 15:16

jak na razie to "gra o tron" zniknęła z audioteki, więc cieżko mi uwierzyć, że akurata a-teka pracuje na kolejnymi częściami.

Gość

#10

2014-04-18 23:25

Dobry pomysł. Oby się udało :)