LEGALNA ŻYWNOŚĆ LOKALNA

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji LEGALNA ŻYWNOŚĆ LOKALNA


Gość

#26

2013-07-01 20:07

Słuszna i wartościowa inicjatywa. Dlaczego Włosi, Francuzi, Austriacy i obywatele innych krajów UE mogą kupować zdrową żywność z pierwszej ręki, a polscy rolnicy i konsumenci mają mieć ręce związane?

Gość

#27

2013-07-02 10:13

wpełni popieram incjatywn.pozdrawiam h.d
FPDS

#28 Re: PESEL - bezpieczeństwo

2013-07-02 11:43

#13: Adam - PESEL - bezpieczeństwo

zamieszczenie nr PESEL nie jest obowiązkowe


Gość

#29 Re: PESEL - bezpieczeństwo

2013-07-03 12:09

#13: Adam - PESEL - bezpieczeństwo

Wpisywanie PESELu nie jest obowiązkowe, ja podpisałam się bez. Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką


Gość

#30

2013-07-03 19:42

Stawiajmy na drobnych przedsiębiorców.

Gość

#31

2013-07-04 10:03

Ci co chcą uczciwie zarobić nie mogą przez absurdalne polskie prawo. Czas to zmienić, na lepsze i na legalne.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-07-04 19:03



Gość

#33

2013-07-04 20:12

to straszne że musimy petycję podpisywać w sprawie oczywistej dla każdego. To dowód na zniewolenie nas.

Gość

#34

2013-07-04 21:30

i tak ubolewam, że dzisiaj wygodna Mamusia podaje Gerbera zamiast startej marchewki i jabłuszka :)
To wszystko z wygodnictwa (ach zapracowane i zmęczone kobiety), we wsi chciałem kupić jajko od kury...., nie uświadczysz, za to rajfurzące Baby pół dnia we wiejskim sklepie, kupujące wszystko od jaj, po mleko... Cóż za pewne mają czas na wspaniałe polskie seriale i... "misyjność" TVP - Domu Kultury.., tańczę, śpiewam....., zapewne folklorystyczne popisy gospodyń wiejskich "wysiadają" :)

Gość

#35

2013-07-04 21:59

Nalewka do 18% alkoholu to żart rodem z win siarkowych. Proszę dokładniej sprawdzić definicję nalewki i jej zawartość alkoholu.

Gość

#36

2013-07-05 04:44

to dla mnie podstawowa sprawa by jeść owoce i warzywa z ziemi, na której mieszkam, korzystać z usług ludzi, którzy zamieszkują ze mną centrum mojego kraju, by nie marnować, nie niszczyć energii, tudzież natury przewożąc z daleka coś co może rosnąć tu, za miedzą; wspaniała inicjatywa z tą petycją, to ważna sprawa

Gość

#37

2013-07-05 08:08

Koniecznie dopuścić do sprzedaży chłopskie wyroby wędliniarskie. O takiej kiełbasie, tak pysznej, czystej i zdrowej, jaka kiedyś w ciągu jednej nocy była zrobiona w Lutoryżu pod Rzeszowem, to cały Świat powinien tylko marzyć! Edward Janusz

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-07-05 08:44



Gość

#39

2013-07-05 21:07

Chcemy .tak jak na całym świecie,kupować żywność u ludzi, którzy ja produkują!
karabeus

#40 Re: PESEL - bezpieczeństwo

2013-07-07 07:13

Adamie, dla Twoich przyjaciół i w ogóle ludzi dobrej woli, podawanie Twego PESEL nie ma żadnego znaczenia. A przed tymi, którzy chcą Cię inwigilować, czychać na Twoje bezpieczeństwo i systematycznie zniewalać, ukrywanie nr PESEL niewiele da. System i tak kazdego z nas ma jak na widelcu. Tylko nioe wiem po co i kiedy zrobi z tego uzytek. Chociaż..., tak w tej chwili mi przyszło do głowy. Przed II wojną siwatową Firma IBM przekazała hitlerowcom perforowane karty (chyba do ówczesnych maszyn liczących), które zawierały dane o ... powiedzmy, o pewnej nacji. Co się potem działo to już historia powszechnie dostepna mówi. #13: Adam - PESEL - bezpieczeństwo

 

karabeus

#41 Re: PESEL - bezpieczeństwo

2013-07-07 07:14

Adamie, dla Twoich przyjaciół i w ogóle ludzi dobrej woli, podawanie Twego PESEL nie ma żadnego znaczenia. A przed tymi, którzy chcą Cię inwigilować, czychać na Twoje bezpieczeństwo i systematycznie zniewalać, ukrywanie nr PESEL niewiele da. System i tak kazdego z nas ma jak na widelcu. Tylko nie wiem po co i kiedy zrobi z tego uzytek. Chociaż..., tak w tej chwili mi przyszło do głowy. Przed II wojną siwatową Firma IBM przekazała hitlerowcom perforowane karty (chyba do ówczesnych maszyn liczących), które zawierały dane o ... powiedzmy, o pewnej nacji. Co się potem działo to już historia powszechnie dostepna mówi. #13: Adam - PESEL - bezpieczeństwo

 


Gość

#42

2013-07-07 08:22

Czy my, wolni obywatele tego świata, możemy pozwolić by dostęp, do tak podstawowego dobra jakim jest jedzenie, był ograniczany przez polityków? Nie, nie możemy na to pozwolić. To kierunek do reglamentowania żywności. Powoli acz systematycznie wprowadzane są w życie idee Codex Alimentarius. Pod pozorem bezpieczeństwa żywności będzie ona odkażana i napromieniowywana i jako taka reglamentowana. Cichaczem, bez rozgłosu medialnego wycofano z handlu leki pochodzenia roślinnego. Ziołolecznictwo stało się nielegalne. Od dawna nielegalna jest uprawa maku i naszych polskich konopi, w której nie ma śladów narkotyków. Podejmowane są próby likwidacji ogródków działkowych. Kiedy z jednaj strony politycy kombinują jak, pomimo sprzeciwu społecznego, wprowadzić możliwość upraw GMO, równie po cichu wprowadzane są licencje na nasiona, w szczególności na nasiona warzyw. Jeśli będziesz chciał posiać sobie sałatę czy rzodkiewkę, albo rzeżuchę na balkonie, a nie wykupisz licencji na używanie nasion, będziesz ścigany z mocy prawa. Kiedy władza będzie kontrolować Twoja żywność, będzie to apogeum zniewolenia. Obudź się, podpisz petycję. Zamiast łykać telewizyjną papkę, organizujmy się oddolnie. Bo władza wyżywi się sama, ale nami się dzielić nie będzie.


Gość

#43 Piwo

2013-07-07 09:34

Skoro wymieniacie wina i nalewki, to czemu nie piwo domowe? Szacuje się, że w Polce piwo robi w domu ponad 10 tysięcy ludzi. Przeciętna warka to 20 litrów. Limit nie musi być wysoki, bo nikt raczej nie robi co tydzień tych 20 litrów. 1000 litrów to jest naprawdę dużo i tylko piwowarzy z lepszym sprzętem (a stanowią oni promil) byliby w stanie taki przekroczyć.

Gość

#44

2013-07-07 16:10

Słuszna sprawa.

Gość

#45

2013-07-07 18:00

sory za złośliwość i słowo którego zamirzam użyć.Jeśli ja mam działkę 8 arów i chcę chować 2 kozy robić pyszny ser to dlaczego kurwa mam się czuć jak przestępca dlaczego w tym chorym kraju nie mogę zarobić 100 złotych za coś dobrego dlaczego mam płacić 1000 zł zusu za zarobek 100 zł

Gość

#46

2013-07-07 21:02

Podpisuję, może doczekamy się większego dostępu do "prawdziwej" zdrowej żywności.

Gość

#47

2013-07-07 22:19

Bardzo potrzebna inicjatywa, podpisuję się i rozsyłam dalej. Violetta

Gość

#48

2013-07-08 07:50

bez komentarza!
Emil Wojak

#49 Re: PESEL - bezpieczeństwo

2013-07-09 06:27

#13: Adam - PESEL - bezpieczeństwo

Z tego samego powodu podpisałem bez podawania nru PESEL.

agah

#50 Podaje dalej!

2013-07-09 16:23

Ja juz podpisałam I wysłałam do redakcji info opublikowalio:D http://www.ekorodzice.pl/legalna-zywnosc-lokalna-petycja,82,456,1520.html Czekam na odzew z pozostałych ekomediów