Prośba o przedłużenie Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela

Prośba o przedłużenie Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela / Ogłoszenia / Otrzymaliśmy odpowiedź / Komentarze


Gość

#1

2013-10-14 13:39

Ano właśnie, zobaczymy co z tego wyniknie. Zdrowy rozsądek podpowiada, że skoro jest popyt powinni to wykorzystać ale patrząc na to co robi hachette (wydanie po raz n-ty Thorgala na polskim rynku) raczej nie spodziewam się za wiele. I nie wiem jak to było z poprzednimi kolekcjami hachette ale chyba jest to jedna z niewielu, jeśli nie jedyna gdzie faktycznie jest na nią zapotrzebowanie na rynku. Komiksy Rulez!

Gość

#2

2013-10-14 14:45

Taa... To na pewno mamy na co liczyć ;>

Gość

#3

2013-10-14 15:32

no i wszystko jasne ;)

Gość

#4

2013-10-14 15:52

Taką odpowiedzią plunęli klientom w twarz.

Gość

#5

2013-10-14 17:01

Odpowiedź w grzecznym stylu, którą należy interpretować "Spadajcie, nie macie na co liczyć".

Gość

#6 Re:

2013-10-14 17:11

#5: -

Dokładnie. Szkoda słów na takie zachowanie. Zaczynają uczyć się od Egmontu. Gładkie słówka, brak konkretów. Niepoważne.


Gość

#7

2013-10-14 17:35

Miałem kupić wszystkie numery ale skoro Hachette tak zlewa życzenia klientów, to ja będę miał na razie kolekcję jedynie na uwadze a z zakupem kolejnych części na razie się wstrzymam.
rar

#8

2013-10-14 17:50

Nie przesadzacie trochę? Hachette to duża firma, a nie fontanna życzeń. Profesjonalna odpowiedź i to się chwali. A to, że wskazuje na odmowę, to chyba mają do tego prawo, co nie? Warto było taką petycję podpisać, bo zawsze jest ten cień szansy, że jednak ktoś tam kiedyś sobie o niej przypomni i będzie to miało, choćby minimalny, wpływ na dalsze ruchy biznesowe Hachette.

Gość

#9 Re:

2013-10-14 18:04

#8: rar -

To nie żadna profesjonalna odpowiedź tylko zwykłe zbywanie klientów. Profesjonalna odpowiedź to przedstawienie konkrentych planów wydawniczych, tak jak to mają w zwyczaju poważne wydawnictwa. Oczywiście Hachette ma prawo olać opinie ludzi, dzięki którym ta kolekcja jest wciąż wydawana, tylko pytanie co będzie gdy ci ludzie oleją kolekcję?

Działa to w obie strony.


Gość

#10

2013-10-14 18:12

Taką odpowiedź to mógł dać każdy z sygnatariuszy petycji bez wysyłania jej do Hachette. Szkoda zachodu na takie akcje.
Lukop

#11 Re: Re:

2013-10-14 20:03

#9: - Re:

Zrezygnować z 36 tomów, bo nie wydadzą pięciu dodatkowych? Tylko ja nie widzę tutaj logiki? To w równej mierze uderzanie w wydawnictwo co i w siebie. Pomyślmy. Dają nam 60 (!) grubych tomów po 40 (!) złotych w dwutygodniowych odstępach, w czasie superbohaterskiej posuchy na naszym niepewnym rynku.

Abstrahując od tego, że ja tu nigdzie nie widzę odmowy. Na podjęcie decyzji co dalej z komiksami mają rok. Przez ten czas wiele może się wydarzyć.

O profesjonalizmie świadczy natomiast wystosowanie jakiejkolwiek odpowiedzi.


Gość

#12

2013-10-14 20:59

Bądźmy dobrej myśli. :/

Gość

#13 Re: Re: Re:

2013-10-14 21:21

#11: Lukop - Re: Re:

Nie, to jedynie uderzenie w wydawnictwo. We mnie absolutnie to nie uderzy. Większość historii z kolekcji to pozycje dosyć przeciętne, których pewnie normalnie nigdy bym nie nabył. To jest, jak sama nazwa wskazuje Wielka Kolekcja Komiksów Marvela a nie kolekcja największych komiksów Marvela. W porównaniu z edycją brytyjską została ona bardzo okrojona. Brak takich komiksów jak Avengers Forever czy Captain Britain A Crooked World to wielkie nieporozumienie. I nie przemawia do mnie fakt, że to tylko 40 złotych. Mam więc wydać pieniądze na coś co jest marne, tylko dlatego że jest tanie?

I o jaką posuchę Ci chodzi? Obudź się. Egmont i Mucha wydają tyle świetnych rzeczy, że nie nadążam z gotówką. Nie róbmy z Hachette jakiegoś boga.

ThePinkFin

#14

2013-10-14 21:57

Oby jednak nie mieli nas i naszą petycję w d*pie.