Petycja ws. zrealizowania projektu Przytuliska dla Bezdomnych
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja ws. zrealizowania projektu Przytuliska dla Bezdomnych
|
Gość |
#12014-11-06 19:36Myślę, że jest to bardzo dobra inicjatywa |
|
| |
|
Gość |
#22014-11-06 22:22trzeba dawać ludziom szanse by mogli się podnieść i zmienić |
|
| |
|
Gość |
#32014-11-07 08:56Dlaczego wszystkie słuszne sprawy, pomoc najbardziej potrzebującym wymagają petycji. Lepiej jak bezdomni zamarzną albo zajmą klatki schodowe nie urzędniczych rezydencji, ale bloków i komunalek? Tysiące pustostanów Poznaniu, a człowiek człowiekowi ??? wilkiem nie, bo wilk i cudze szczenię przytuli. |
|
| |
|
Gość |
#42014-11-07 09:51To skandal! Bezdomni też są ludźmi! |
|
| |
|
Mieszkaniec osiedla Główna |
#5 Nie dla przytuliska na Krańcowej!2014-11-13 12:53Dzielnica Główna i Os. Warszawskie podnośi się z kolan po wieloletnim wykluczeniu, więc wtłaczanie w tą okolice bezdomnych, którzy jak zakłada projekt mogą być pod wpływem alkoholu, jest ideą mocno chybioną! |
|
| |
|
Gość |
#6 Re: Nie dla przytuliska na Krańcowej!2014-11-13 14:18#5: Mieszkaniec osiedla Główna - Nie dla przytuliska na Krańcowej! Badania społeczne wykazują, że poparcie mieszkanców tych okolic dla tego projektu jest duże. |
|
| |
|
Mieszkaniec osiedla Główna |
#7 Re: Re: Nie dla przytuliska na Krańcowej!2014-11-14 08:32#6: - Re: Nie dla przytuliska na Krańcowej! Wyniki badznia mogą nie odzwierciedlać faktycznego popracia, gdyż bardzo łatwo można zmanipulować rezyltat badań. Np. wystarczy zapytać "Czy jest Pani/Pan za poprawą bytu bezdomnych" wiekszosc zapytanych odpowie że tak. Natomiast chcąc pokazać pełen obraz sytuacji należałoby zapytać: "Czy zgodzi się Pani/Pan na sąsiedztwo osób tych bezdomnych, którzy z racji bycia pod wpływem alkoholu nie są przyjmowani to innych tego typu placówek, oraz aby ci ludzie korzystali wspólnie z Państwa dziecmi z komunikacji publicznej?". Tu zapewne większość osób negatywnie odniesie się do takiej perspektywy. Poza tym ważna repezentatywność grupy społecznej respondentów, gdyż pytając jedną grupę osób reprezentującą mniejszość społeczną, otrzyma się zbieżne odpowiedzi. |
|
| |
|
Gość |
#82014-11-17 08:14Bardzo ważna sprawa, naprawa sprawa ludzkiego życia, pomózmy, zadbajmy, wesprzyjmy tych którym jest ciężko. |
|
| |
|
Gość |
#9 Re: Re: Re: Nie dla przytuliska na Krańcowej!2014-11-18 18:31#7: Mieszkaniec osiedla Główna - Re: Re: Nie dla przytuliska na Krańcowej! Zgadzam się, że wyniki każdego badania można łatwo zmanipulować. |
|
| |
|
Gość |
#102014-11-25 09:02wazna sprawa!! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.