Publiczne adresy IP w Play LTE - petycja
Skontaktuj się z autorem petycji
play user#2 Apr 06, 2015, 11:44
dzięki, zrobione ;)
Gość#3 Aug 13, 2015, 19:41
Publiczny IP v4 lub 6 jest niezbędny do sprawnego działania różnych aplikacji nie koniecznie gier, czy serwerów generujących duży ruch. Sa to np urzadzenia telemetryczne, alarmowe itp. Bez sensu jest utrzymywanie usługi dostępu do Internetu dla standardwych klientów (konsumentów treści) i drugiego łacza dla urządzeń takich jak automatyka domowa. Z tego tytułu zrezygnowałem z usługi internetu LTE w PLAY.
This comment has been removed by the person who wrote it.
Gość#5 Nov 01, 2015, 12:42
bo nie mam dostepu do domu porzebuje stałe lub znane ip nie bycie za nat
Gość#6 Nov 30, 2015, 09:34
Bo uważam, że jest słuszna.
Gość#7 Jan 20, 2016, 11:05
Brak udostępniania publicznych adresów IP uniemożliwia mi korzystanie z własnego NAS. Tym bardziej, że zakupiony sprzęt w sieci mojego Operatora (PLAY) Fritz!Box 6840 LTE daje taką możliwość zdalnego dostępu. No właśnie; daje?!
Oszukany klient#8 Feb 04, 2016, 17:59
W punkcie sprzedaży powiedziano mi że będe mógł mieć podgłąd przez internet (stałe ip lub no-ip) do swojego monitoringu, niestety okazuje się że zostałem oszukany.
Gość#9 Feb 22, 2016, 06:46
Jak nie dostanę stałego ip przenoszę 10 numerów do konkurencji
Gość#10 Feb 23, 2016, 02:08
Potrzebuje tej funkcjonalności
Gość#12 Apr 19, 2016, 06:49
Monitoring domu i otoczenia
umik#13 May 11, 2016, 21:44
Żyjemy w czasie kiedy internet służy nie tylko do przeglądania stron WWW.
Mariuszsal#14 Jul 01, 2016, 21:36
A nie prościej zmienić operatora na taki który ma taka usługę w ofercie ?
Ta petycja to jak prośba do producenta kaloszy o zmodyfikowanie gumiaka do tańca w balecie.
| This discussion has been closed. |
moja propozycja treśći
DO
P4 Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
PETYCJA W SPRAWIE WPROWADZENIA PUBLICZNEGO ADRESU IP DO OFERT INTERNETU NA ABONAMENT I NA KARTĘ
Szanowni Państwo,
Jako Klienci Państwa sieci telefonii komórkowej zwracamy się do Państwa z prośbą o uruchomienie usługi dostępu do publicznego adresu IP. Obecnie taką usługę w swoich ofertach mają operatorzy Orange i Plus.
Na obecną chwilę nie jest możliwe skorzystania z publicznego adresu IP, ponieważ dostęp do naszego modemu/komputera z zewnątrz od strony Internetu jest blokowany przez Państwa firewall/NAT.
Aby uzyskać publiczny adres IP na obecną chwilę zostaje nam [klientom] wykupienie u zewnętrznej firmy VPN za wcale nie małe pieniądze.
Niektórzy z nas chcieliby uruchomić usługi dostępne publicznie przez Internet, np. serwer WWW korzystając z Internetu w Play.
Jesteśmy świadomi zagrożeń związanych z bezpośrednim dostępem do Internetu i jesteśmy przygotowani do walki z nimi.
Dlatego prosimy o udostępnienie możliwości (płatnego [np. 10 zł / mc] lub bezpłatnego) korzystania z usługi publicznego adresu IP - wystarczy nam zmienny, ale żeby był publiczny, bez blokowania portów przez firewall Operatora.
Podpisano:
Klienci sieci Play