PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO


Gość

/ #100

2013-05-05 12:18

Próbować warto ale mam duże wątpliwości czy to coś pomoże.Komorowski jest współwinny tego haniebnego wyroku.On współtworzył i utrzymuje obecny stan prawny.Chociaż może i ma do tego prawo nie wniósł jak do tej pory żadnej inicjatywy ustawodawczej żeby zmienić prawo i pociągnąć do odpowiedzialności karnej i materialnej bandytów w togach.Ci którzy stworzyli i utrzymują obecny stan prawny są dla mnie takimi samymi bandytami jak te ścierwa w togach.Dotyczy to posłów,ministrów,premierów i obecnego prezydenta który to nic nie robi żeby pomóc krzywdzonym w majestacie prawa ludziom.Komorowski natomiast wykazuje wybitne zdolności w dogadzaniu spasionemu ponad jakąkolwiek przyzwoitość klerowi.Ponieważ nic zrobił do tej pory w w/w sprawie nie jest moim prezydentem,dla mnie jest takim samym bandytą jak bandyci w togach.Zdaję sobie sprawę są również przyzwoici sędziowie i prokuratorzy ale jak dotąd chyba się nie zdarzyło a przynajmniej ja nie widziałem ani nie słyszałem żeby jakiś sędzia czy prokurator powiedział że wstyd mu za jego środowisko.Żaden też nie zrzekł się immunitetu a przecież żaden przyzwoity człowiek nie musi zasłaniać się immunitetem.Mam jeszcze nadzieje że poza bandziorami w togach już niedługo odpowiedzialność karną i materialną poniosą również ci którzy te prawo i przywileje dla bandytów wprowadzili i utrzymują i to zarówno z prawicy jak i lewicy.Zmiany w prawie powinny być wprowadzone w trybie nadzwyczajnym a nie latami.

Andrzej Mikołajczyk

WROCŁAW