Zniesienie strefy płatnego parkowania na terenie kampusu PWr.

student 2000-2005

/ #13 (Anty) Petycja Mieszkańca !

2013-06-17 17:03

Mieszkam niedaleko PWR, AR, Pasażu Grunwaldzkiego, Grunwadzki Center, itp.
Mam niemowlę w domu i często muszę szukać miejsca krążąc pod domem lub parkować nawet 500m od mieszkania i nieść fotelik z niemowlakiem i zakupy ponieważ miejsca pod domem mam zablokowane przez samochody, głownie z rejestracjami z poza Wrocławia. Apeluję aby strefa była poszerzona do ulicy Sienkiewicza.
Miejsca pod domem blokują mi nie tylko studenci ale również pracownicy Pasażu i Grunwaldzka Center. Abonament dla mieszkańców rozwiąże problem, kiedy byłem studentem jeździłem codziennie komunikacją miejską i nie miałem z tym problemów... Komunikacja na Rondzie Regana jest bardzo dobra. Uwielbiam okres wakacyjny i świąteczny, wtedy samochody znikają w ciągu kilku godzin, nawet te które stoją zaparkowane kilka tygodni w tym samym miejscu... Studenci i pracownicy, powinni parkować na obrzeżach i dojeżdżać komunikacją, dzielnica jest stara i nie przystosowana do takiego ruchu... Opłaty nie są wymuszeniem kasy lecz narzędziem do ograniczenia ilości aut. kto musi i tak przyjedzie autem, kto nie musi niech nie przyjeżdża, Każdy inteligentny student powinien to zrozumieć, na pewno zrozumie jak się postawi w sytuacji mieszkańca albo do tego dorośnie...
Proszę uszanować mieszkańców którzy muszą też tolerować nocne wybryki i imprezy studentów...