Kino Bollywood w Polsce

Chandra

/ #36 Re:

2013-08-20 21:54

#35: Ewelina -

Zgadzam się z tobą, że bollymaniacy wolą starsze filmy, ale nowsze produkcje mogą przekonać także widownie z góry źle nastawioną na kinematografię indyjską. Napewno filmy takie jak Talaash zachęciły by polaków lubiących się w kryminałach, zaś romasne dla romantyków, komedie dla lubiących poczucie humoru. Niech będzie zróżnicowanie a nie jedno i to samo, bo to sprawi, że będą wszyscy widzieć bolly tak jak teraz, że to tylko miłosne historyjki z śpiewami i tańcami i nic więcej, a jak powiesz o kryminale to takie oczy, że hindusi takie coś kręcą itp. Poza tym w nowszych nie ma tych taki piskowych śpiewów, które od razu odstraszają innych, my bollymaniacy kochamy to, ale my mamy zachęcić nie tylko bollymaniaków, mamy sprawić, że większość osób zacznie chwytać za te filmy. Dodam jeszcze,że ja bym tu poleciała w kierunku VOD. Moda na DVD już powoli znika ;/ Polacy wolą sobie obejrzeć film w tv niż kupować DVD, bo jak u mnie w domu jest, po co kupować film by tylko raz obejrzeć. A poza tym polacy jak polacy nie kupią filmu za 50zł bo już za drogo, to tylko zniechęca i napewno nie każdy z nas mam tyle pieniędzy by co miesiąc nowy film kupować. Postawmy by najpierw idea z powrotem Bollywood była wypróbowana w tv lub na VOD, gdzie więcej jest widzów i gdzie polacy częściej sięgają, bo jest taniej jeden film kosztuje do 10zł i nie muszą wychodzić z domu co jest wygodniejsze.