W sprawie sprzeciwu wobec wykładu ks. profesora P. Bortkiewicza


Gość

/ #52 ojojoj :)) http://www.youtube.com/watch?v=n6Rb0ngsze8&feature=youtu.be

2013-12-16 21:41

"Nie rozumiem zainteresowania niektórych osób i portali internetowych moją osobą - odpowiada dr Nowak. - Insynuacje pojawiające się pod moim adresem to typowe szukanie kozła ofiarnego. Mają one na celu odwrócenie uwagi od kluczowej obecnie kwestii, jaką jest ingerencja instytucji pozauniwersyteckich w działania uniwersytetów oraz bezprecedensowa w dzisiejszej Polsce akcji policji, której byłem świadkiem. Oświadczam, że nie miałem nic wspólnego z organizowaniem jakichkolwiek happeningów."
za: GW

Ojojoj chodź chłopczyku plik ci pokaże i powiesz mi co widzisz dziecię moje niewinnie skrzywdzone, no chodź, porozmawiamy spokojnie a potem ci powiem co zrobiłeś syneczku, że tak mi wstyd, że mówią, że ty synku na uniwersytecie pracujesz, nie, nie jak uczciwy portier czy monter, tylko jak człowiek co uczy, chłopczyku powiem ci co to znaczy honor, powiem ci co powinien zrobić Kierownik twojego zakładu, Dyrektor twojego instytutu, Dziekan twojego wydziału, Rektor twojej szkoły wyższej.
Komisja dyscyplinarna i do roboty, w od-zysku okna wstawiać a nie w ciepełku kłamstwa obmyśliwać obronne

Spokojnie weż kocyk, herbatkę, obejrzyj siebie i ogarnij się i rozum i niech ci będzie wstyd synku, bo tak trzeba

A za brak podstaw know how konspiracji, to ci się wpierdol synku należy, no za to, to juz w ogole wstyd, że oni jeszcze z tobą gadają synku - szok, pewnie z litości to robią, na pewno z litości, sam zobacz, w sumie we mnie też litość budzisz synku.

No patrzy i nie widzi, noż osioł patentowany nie uczony, co ty synku chcesz badać, muchy końskie w koninie:)), jak ty prostych wniosków z filmu parominutowego wyciągnąc nie umiesz. Mam ci poczytać, synku.

http://www.youtube.com/watch?v=n6Rb0ngsze8&feature=youtu.be

 

Nie rozumiem zainteresowania niektórych osób i portali internetowych moją osobą - z troski o ciebie to robią synku, bo jeszcze wieksze głupstwa zrobisz i w pierdlu skończysz syneczku, z troski byś sie o nogi swe nie potknął i głową w mur nie uderzył, bo ty jeszcze chodzić nie umiesz syneczku samodzielnie, dali ci komorke i zobacz zupełnie zgłupiałeś syneczku, z troski się intersują, taki wyraz trudny przez ciebie nieużywany troska, co?