Do Ministra Bogdana Zdrojewskiego


Gość

/ #31

2011-06-20 02:41

Osobiście bardzo ufałem i ceniłem Prezydenta miasta i Ministra. Być może z racji wspólnych pasji fotograficznych,podobnego wykształcenia. .dotychczas uważałem Ministra bardziej za Twórcę polityki nie docenianej,i bardzo uczciwej...a Szczecin, zmarnowaliśmy port, stocznię, i inne zakłady. Z łaski otworzyliśmy Uniwersytet. Nawet Gomułka i Chruszczow zrobili dla tego przepięknego miasta więcej niż aktualna RP.
To może przesuńmy granicę nieco bardziej na lewo. Mieszkańcy niestety do dzisiaj nie bardzo wierzą polskim rządom RP. Byli fajni dla IPN w 1956, 1970, 1980Najważnieszybył Gdańsk. Potem w 1990 byli w pierwszej trójce najbardziej dynamicznych miast w Polsce /Warszawa, Poznań , Szczecin/, a potem rządy RP zajebały świadomie to miasto. Zdrojewskiemu się udało obudzić Wrocław zaspany. Szczecin do dziś nie ma szczęścia do prezydentów.Na końcu osobowość Zdrojewskiego jako polityka upodobniła się do polskiego standardu. Powinien skończyć w PSL-u. Co jest nasze, to jest nasze...dr Sergiusz Sachno