PETYCJA O UNIEWINNIENIE SKAZANEGO ''ADAMA DUDAŁY Z WARSZAWY"

ac

/ #89 Re: znam adasia

2014-01-16 23:29

#1: -

niesamowite znam adasia ze wspólnego pobytu w sosnowcu nie znamy sie osobiscie ale widywałem go codziennie na spacerniaku bo tez siedziałem w tym czasie w sosnowcu mamy wspolnych znajomych i wiem ze adas pracuje nad soba dobrze wyglada przytył jest grubszy niz  w materiale w tv  duzo biega ( w fajnych reebokach) .wiedziałem ze od perszinga jakies zabójstwo ale nie wiedziałem ze tak walczy o swojna niewinnosc. ale do czego pije-to bardzo zyczliwy kolezenski i sympatyczny facet raz pozyczłąem od niego dla kolegi nici -zwykła glupia rzecz ale juz wtedy zauwazyłem ze to super gosc miał spacery razem z baxterem  -niewazne ale chce napisac jedno nie jestem swiety bo tez siedziałem  i wyszedłem za kaucja ale mozliwe ze jeszcze pojde siedziec po sprawie ale nie o nie tutaj chodzi on naprawde nie psauje na zabójce  nie pasowało mi od poczatku ze siedzi za zabohstwo bo naprawde milo mu z oczu patrzy wiem jak wyglada pospolity i niepospolty zabojca -wiem ze adam nim nie jest sory ale to sie da wyczuc .adam zycze ci szybkiego powrotu do domu do kochajacej zony i rodziców -mój pysk napewno pamietasz widywalismy sie czesto ale niestey nie rozmawialismy ze soba ale wierz mi ze jakbym wiedzial w jakiej jestes sytuacji napewno bym zagadał z toba .nasz wspolny kolega damian(mma)z (cze-chowy)bardzo cie lubił i mowil wiele dobrego o tobie wielki szacun nie poddawaj sie dasz rade a panstwo zaplaci ci za wyrządzone krzywdy sory ze sie tak rozpisałem pozdrawiam -cichy wielbiciel (siedzielismy razem w jednej jednosctce codziennie cie widywałem z celi na spacerniaku) szacun wilkie pozdro magda rzymaj sie serce jestes wielka nie poddawajcie sie !!!!