Filmy Marvela również w 2D

TomeG2kc

/ #23 Propozycja zmiany?

2014-04-02 09:55

Zazdroszczę twórcy tej petycji, że mu się chciało.
Uważam, że jest słuszna.

  • Disney to korporacja.
  • Decyzje o zmianach podejmuje ktoś na górze.
  • Tym kimś jest prawdopodobnie obcokrajowiec, stawiam, nie wiedzieć czemu, na Amerykanina.
  • Petycja powinna być również po angielsku (patrz podobne zmiany w akcji WeWantLive - oczywiście akcja trochę innego typu, ale coś wspólnego ma).

 

W walce z korporacjami, jedynym czynnikiem mogącym wywrzeć na nie wpływ, jest kasa, a właściwie jej brak/mniejsze wpływy.

Dlatego postuluje o zmianę tej petycji na prośbę do widzów by NIE CHODZILI NA TEN FILM DO KINA.
Oczywiście, ci co nie będą chcieli iść i tak nie pójdą (jak ja, mam zawroty głowy na 3D, a dubbingu nie znoszę), ci co będą chcieli i tak pójdą, ale... może zrobi się o tym głośno? To jest drugi element, który może pomóc w takich sprawach - szum w mediach. Na pewno znacie zasadę - nie ważne jak mówią, ważne by mówili.
Tak rzucam sobie pomysł, sam jestem za leniwy i nie mam motywacji by coś zrobić - po prostu go spiracę, bo jakie mam inne wyjście? Dziś chciałem iść do kina (tanie środy w CC) - i co widzę - sami wiecie. Poza tym chyba już za stary jestem by się w takie rzeczy bawić, ale ktoś bardziej zaangażowany może podchwyci mój pomysł?