Protest przeciwko ignorowaniu opinii pasażerów linii kolejowej Małkinia - Warszawa

miedzy liwcem a bugiem

/ #6 no w końcu jakiś radny sie obudził czyżby tylko on jeździł pociągiem

2014-08-21 16:32

a wiecie że PLK musi dać co najmniej 3 autobusy w zastępstwie za jeden pociąg głównie rano od godz. 3 do godz. 7 i od południa ponieważ dochodzą jeszcze dzieci szkolne no i pora roku jesień - zima a wiadomo że te autobusy kolejowe nie będą jeździć tylko główną trasą jak darbusy czy inne .. gdzyż muszą zajechać na każdą stacje kolejową od małkini do tłuszcza już teraz jeździ jeden autobus który do tłuszcza jedzie dwie godziny a jest lato a co będzie jak spadnie śnieg . chyba że PLK liczy na to że wszyscy przesiądą się na autobusy prywatne które jeżdża do wa-wy i w większości jeżdż głównymi trasami czyli godz. z kawałkiem zależy od kierowcy ( autobusy. typu darbus , posiewka , i nie wiem co tam z małkini jeździ)  . a po czwarte piate i dziesiąte ja widzę że stoi takich trzech obiboków jeden robi porobią trzy godziny i potem ich nie ma  a przypominam że kończy się powoli 2014 zrobia na odpieprz jak autostrady i po 2015 zaczną się drobne poprawki remontowanych nowych torów bo gdzieś ktoś nie dokręcił przysłowiowej śróbki bo wiadomo przecierz jak to w polsce robi się odbiory prac przer€żnych nawet tych z przetargu po znajomości za kase lub co gorsza po kielichu bo niestety załatwianie interesów jeszcze jest za czasów komuny pod stołem  a po 20 i 22 głosujcie matoły dalej na PO i innych mądrych a będziecie spowrotem sadzić swoje ziemniaki i warzywo i orać pola doić krowy a wasze wnuki dzieci  mówić albo po rusku albo po niemiecku lub francusku  bo wszystkie duże firmy państwowe i nie tylko są kierowane i mają je w rękach zagraniczni inwestorzy my mamy to gówno co nam zostawią czyli nic bo przecież zamiast robic tak żeby jak najwiecej podatków wpływało do naszego państwa to wszystko jest na opak polski prywaciaż wręcz dręczony jest prze urzędy róznego typu i ilość papierków a obcokrajowiec robi co chce oby kasą pomachał przed oczami i załatwi wszystko z miejsca  , a my sie dziwimy że PKP jest bałagan bo sami na ten bałagan pozwalamy jestem katolikiem ale czasem myślę że jednak koran i jego wyznawcy są bardziej związani ze swoim wyznaniem władza i większa u nich solidarność niż u nas np. ( nie twoje nie masz prawa dotknąć jak dotkniesz rączka pod nóż ) a w polsce to ja już lepiej mówić nie bede rzad nas pocichu wyprzedaje jak darmowe bułki w sklepie a my nic obudzą sie wszyscy dopiero jak znów nazwa poland zniknie z mapy gratuluje !!!!!!!!!!!!!! oglądajcie dalej tylko tvn-y i tvp  polsaty nie słuchajcie radia przeróznego rodzaju nie mówie tu tylko o maryja są rózne rozgłosnie które mówią cała prawde o polityce posłuchajcie poczytajcie różnych źródeł informacji to wam sie moze głowy otworzą a nie w ostatniej chwili płacz i zgrzytanie zębów !!!!!!! a co tu dużo mówić jak kolej ma dobrze funkcjonować jak w biurach i na wysokich stanowiskach siedza ludzie którzy nie wiedzą jak wygląda prawdziwa praca na koleji myslicie ze czemu jest burdel w rozkładach po siedzi tam sierota która moze raz w życiu jechała pociągiem a nawet nie wie ile trwa przepinanie pociągów składów itp. jest bardzo mało kompetentnych ludz na górze a od pracowników na dole którzy robia właśnie ta najczarniejszą robote wymaga się żeby naczas wysłali pociąg w 5 minut nieda sie poprzełaczać wagonów bo nie przenosi ich dźwig ani się nie teleportują tylko muszą jakoś przejechać zjednego na dru tor a wtych 5 minutak jest parenascie takich pociągów  . rozpisałem sie ale musiałam sobie ulżyć to i tak jest jedna 3 tego co mam do powiedzenia !!!!!!! pozdrawiam  ;) Super i dziękujemy Panu Radnemu chociaż jedyny z tych stron który cos zrobił a reszta niech płacze bo na trasie od małkini do tłuszcza nie mieszka tylko 217 osób !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!