PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Teresa Wojda
Autor petycji

/ #16 Re: CIERPLIWOŚĆ NARODU POLSKIEGO JEST DUŻA, ALE NIE BEZGRANICZNA!

2014-08-22 14:18

"Zydzi i kolaboranci się boją! Prawidłowo !

Dośc ich zuchwałości...."

 

Przykład prawa, ktore skazuje tysiące Polaków na ubój rytualny dla zysku handlarzy organami o czym ostatnio w TV ostrzegał profesor Talar z Bydgoszczy.

Poniżej haniebna korespondecja do autora petycji o prawie służącym doskonałemu mechanizmowi i organizacji ludobójstwa  na Narodzie Polskim po opublikowaniu pod petycją :Skarga do Prokuratora MTK: Dawcy organów oskarżają zza grobu | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Petycja

2014-05-07 07:56
Szanowni Państwo
Wasza inicjatywa przeciwko metodzie pobierania organów jest zupełnie bezsensowna i szkodliwa. Z każdego punktu widzenia, a mam w tym zagadnieniu doskonałą orientację. Uważam ponadto, że taka inicjatywa może mieć ukryty cel w postaci osłabienia doskonałego mechanizmu i organizacji Poltransplant. Proszę lepiej zainteresować się działalnością DKMS, prywatnej niemieckiej firmy będącej konkurencją polskiego Poltransplantu. Działalność tej "fundacji" jest szkodliwa dla Polski, obywateli i powoduje około 10x wyższe koszty dla NFZ-u niż korzystanie z Poltransplantu.
Jeśli Wasza petycja nie jest niemiecką prowokacją, to proszę o zasięgnięcie głębszej opinii w tej sprawie i zaprzestanie szkodliwej działalności. To, że rejestr działa jako rejestr sprzeciwów - umożliwia każdemu, kto nie życzy sobie wykorzystania własnych organów po śmierci na działanie zgodne z własnym przekonaniem. Inaczej się tego urządzić nie da.
Pozdrawiam
Olgierd

Olgierd (gmail.com)