Petycja ws. świeckości Rzeczypospolitej Polskiej

igła

/ #515 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-02 06:51

#514: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Statystyki  ?     nie  ma   opracowań  na temat  tego  ile  w  ciągu  1700 lat  swojej  "działalności " kk  pozbawił  życia  istot  ludzkich  ...  za  duże  spektrum czasowe  i  zbyt  rozległa  zbrodnicza  dzialaność  na  całym niemal  świecie  ..  szukaj  sobie   informacji na ten temat  jesli  chcesz WIEDZIEć  ..problem  w  tym , że  nie  chcesz  wiedzieć  ...aby  nie  zburzyć  sobie  świetego  obrazeczka  -  bo  kościol  przedstawia  sam  siebie jako  instytucje  kryształowo  czystą  i bez  skazy  a  kto  temu  zaprzecza  ten  od  razu  przez  ten kościol  posadzany jest o  walke  z  Bogiem  i  herezje  ...   więc  lepiej nie pytać , nie  szukać  i NIE  wiedzieć  ..prawda  ?    

Stoj  sobie , siedź  a nawet  leż  i wierz  w ten   swoj  kosciol   albo w  co  chcesz  ...  mnie  to  naprawdę  guzik obchodzi  ,   dla mnie  cala  ta  twoja  intsytucja  to bagno .  Urodziłam się, jako wolny człowiek. Następnie bez mojej zgody i poza moją świadomością zapieczętowano moją duszę nazywając ją duszą rzymsko-katolicką, pomimo, że dusza moja nigdy nie utraciła wolności  , a już na pewno nigdy nie była grzeszna. Dusza nie należy do żadnej religii, sekty, czy kultu. . Dusza nie jest katolicka, rzymsko-katolicka, żydowska, buddyjska, muzułmańska czy hinduistyczna, nie  mozna  jej   zawłaszczać  i nią  dysponować   i  nikt  nie  ma  prawa   !!!!!!   nie  ma  prawa  do   układania  komuś  życia  tak jak  to  robił  przez   setki   lat   krk  ,  za   duzo  wiem  na ten temat  aby  tak  właśnie nie  napisać,  sekta  katolicka  nie jest  święta  ...jest  unurzana  w  krwi  niewinnie  pomordowanych  ludzi ...  muzułmanie  nie  robią  nic  innego  jak  to  samo  co katolicy  500 lat  temu  więc  CO  cię  tak  dziwi  ?    katolicy  też  mordowali  HERETYKOW , INNOWIERCOW  ,  POGAN ...bo  ICH  PRWDZIWY  BOG  tak  chciał  ...    gdyby  czlowiek    zwany  Jezusem  był  postacią  historyczną  a nie  zmyśloną    i   pojawil się  ponownie  na  ziemi  obecnie ,   nie  chcialby mieć  nic   wspolnego  z    sektą  krk  bo   mijacie  się  z  jego  naukami  (  a  własciwie  z  naukami,  ktore  jemu  są  przypisywane  ..choć  tak  prawdę  mówiąc  niczego nowego ani odkrywczego  nie powiedział )     ..od  samego  papieża  począwszy  a na  zwyklym  księdzu  skończywszy  ...   już nawet  nie  wspominam   o  tym, ze  Chrystus    to  wasz  bilet  przetargowy  do  zaświatów  i  tzw  zbawienia  ...bo nie jesteście  w stanie  żyć  zgodnie  z  zasadami  etyki  i  morlaności  bez  obawy  przed  karą  z niebios  ...  jest  to  tzw  podwojna  moralność  ...nie jest moralne  czynic  dobro  tylko  dlatego  aby  zasłuzyć  na nagrodę ..  cała    podwojna   etyka , podwojna   moralność  i  ta   religia   rzymsko -katolicka   została   stworzona  na  potrzeby  waszej  sekty  głownie po to  by  mamić  tzw  wiernych  i  przysparzać  watykanowi  bogactwa  ...  ci   ktorzy slepo  wierzą  nie na  darmo  zostali  własnie  tak  zindoktrynowani  i  zmuszeni  do  "pokory"  wobec  nieistniejącego  boga   alby  NIE  dociekali,  NIE pytali  ...tylko ślepo  szli  za  kłamstwem ...       co   wytrwale   czynicie ..wypada  tylko pogratulować  głupoty