Stop bezprawnym badaniom w RODK

andy1965

/ #150 Bandyci z RODEK

2014-09-29 14:34

Odebrali mi dziecko odrywając od reszty rodzeństwa. Przekazali matce po kilku wyrokach która z zeznań dzieci biegała z nożem po domu.Nic nie miałem do powiedzenia! Trzęsąca się z nerwów nawiedzona pani psycholog miała gotowe opinie i nie interesowały jej ani zeznania dzieci ,sąsiadów, ani akta sądowe ze spraw karnych przeciw matce..Podli i wstrętni ludzie decydujący o losie naszych dzieci...

Dzecko zaraz po przekazaniu matce zostało dotkiliwie pobite przez konkubenta matki,regularnego alkoholika. Dziś kiedy szkoła dziecka skierowała sprawę do prokuratury,sądy rodzinne pytają mnie jak mogłem dopuscić do takiej sytuacji? Oczywiście wczesniej nie skutkowały żadne moje wnioski o sytuacji dziecka w miejscu pobytu,ani o ograniczenie matce praw rodzicielskich! No bo oczywiście opierano się na opinii wystawionej przez Rodek w Głogowie i trzęsącej się pani psycholog. Jestem mężczyzną ,więc według RODEK,zwykłym śmieciem bez praw i na pewno,, pijakiem i zboczeńcem,,! Mam nadzieję ,że kiedyś ktoś przyjrzy się bliżej temu pseudo- ośrodkowi i powyrzuca tych wstrętnych durni na zbity pysk,by więcej nikogo nie skrzywdzili ! Życzę im tego z calego serca.