Podwyższenie zasiłku pielęgnacyjnego osobom niepełnosprawnym

Niepełnosprawna

/ #324 Zasiłek Pilęgnacyjny

2014-10-26 13:29

Witajcie! Sama jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia (narząd ruchu ), i otrzymuje 153zł Zasiłku Pielęgnacyjnego jak wy wrzyscy i myślę ,że jeżeli nie zorganizujemy się jak rodzice dzieci niepełnosprawnych , którzy pojechali pod sejm , nigdy nam nie podwyszą tego Zasiłku , a jeżeli to w końcu zrobią to dostaniemy pare groszy. Pisałam do pana co pisał tą petycje do sejmu , ale niestety nie odpisał i mam dziwne przeciucie , że to jakaś ściema . Sama zadaje sobie pytanie co ja mogę zrobić -postanowiłam napisać do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej do Pana Kamysza dlaczego dyskryminuje niepełnosprawnych i dzieli ich na tych lepszych i gorszych , bo skoro ma kase dla matek tych dzieci co okupowały sejm , to i dla innych niepełnosprawnych też powinien mieć . Wystarczy weść na strone Ministerstwo Pracy i napisać meila . Bo tylko w ten sposób możemy zwrucić na siebie uwagę Pana Ministra . Jeżeli sami nic nie zrobimy inni nic za nas nie zrobią . Milczym nic nie robiąc i dlatego nikt nas nie zauważa , dlatego Podziwiam te Matki. Jesteśmy wielką grupą ludzi niepełnosprawnych Zasiłkiem Pielęgnacyjnym 153zł , i sami musimy chodzby pisać do Ministra Pracy Kamysza. Przez 7lat ufalam , że PO to zmieni i nie będzie dyskryminacji , teraz wiem że PO nie ma ludzkiej twarzy , dla wrzystkich kase ma np. dla Matek pod sejmem , dla górników itp. ale Nas się nie zauważa jesteśmy niewidzialni, bo milczymy. Swoje niezadowolenie pokaże przy Urnie . Pozdrawiam