NIE dla przeniesienia ZSZ9 w Gdańsku!


Gość

/ #19

2015-01-27 17:05

To wszytsko co się dzieje jest śmiechu warte. Wybrałam tę szkołę ze względu na to, że jest najlepszą szkołą fryzjerską w Polsce. Wiedziałam, że nauczą mnie dobrze zawodu i przygotują do matury. Miałam do wyboru jeszcze inne szkoły bliżej mojego miejsca zamieszkania i choć mój dojazd do szkoły trwa 1,5h, nie żałuję mojego wyboru. Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona, niczego nam nie brakuje, a grono pedagogiczne zapewnia nam edukacje na wysokim poziomie, organizowane są konkursy, które rozwijają naszą kreatywność i twórczość. Szkoła, do której chcą nas przenieść nie jest w ogóle przystosowana do nauki naszych zawodów, a tłumaczenie że chcą stworzyć tam szkołę designerską i poszerzyć ofertę jest po prostu nierealne, gdyż tamta szkoła jest dużo mniejsza od ZSZ nr 9. Jesteśmy przyszłością tego narodu i wydaje mi się, że powinniśmy mieć zapewnioną dobrą edukację w odpowiednich warunkach pracy. Czy naprawdę pieniądze są najważniejsze w tym świecie? Nie zdziwiłabym się, jakby naszą publiczną szkołę sprzedali za grube pieniądze prywatnemu przedsiębiorcy.