NIE dla przeniesienia ZSZ9 w Gdańsku!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla przeniesienia ZSZ9 w Gdańsku!


Gość

#1

2015-01-23 15:53

Jestem uczennica szkoły ZSZ nr 9.
Nie chcemy stracić szkoły która sami wybraliśmy.!

Gość

#2 Re:

2015-01-23 16:01

#1: -  

 Również jestem uczennicą tej szkoły i nie chce stracic tej szkoły ! 

 


Gość

#3

2015-01-23 16:02

Niepozowlimy na to


Gość

#4

2015-01-23 16:13

Jestem uczniennica tej szkoły i nie poszłam tam po to by ją przenoszono i bym musiała jedzic po różnych miastach by ta zdawać egzaminy zawodowe. Zsz nie dość ze jest większe, ma też lepsze wyposażenie. Za dużo + jest by ją przenosić. Mieszkam w internacie, nie każdych stać na mieszkanie.

Gość

#5 #5

2015-01-23 16:42

Najlepsza szkoła fryzjerska w Polsce, jedyne na Pomorzu technikum odzieżowe, nowe pracownie, cudowni nauczyciele! Nie damy przenieść tak dobrej placówki


Gość

#6

2015-01-23 16:51

Pamiętajcie o potwierdzeniu podpisania petycji na podanym przez siebie @ !!!!


Gość

#7

2015-01-23 17:22

Miasto nie liczy się z uczniami! Dba tylko i wyłącznie o swoje interesy! Jeśli my nie będziemy walczyć o naszą szkołę, to kto?

Gość

#8

2015-01-23 17:23

Jestem uczennicą zsz9, ta szkola daje mnie i innym uczniom uczenie sie zawodu który wybralismy, szkola wyposazona jest w pracownie, które chca nam odebrać, ponadto w szkole odbywaja sie egzaminy po co jezdzic po innych miastach skoro wszystko tu mamy! nie odbierajcie nam przyszłości teraz ! to po czesci nasz drugi dom i nie oddamy go napewno!


Gość

#9

2015-01-23 18:09

To jest jakis skandal! Do tego GRUBYMI NICMI szyty! Pytanie kto na tym chce zarobic?!! Szkola musi pozostac tam, gdzie jest i kropka.
Gość

#10 PRZENIESIENIE BIS

2015-01-23 18:53

Byłam uczennicą za dawnej Pani Dyrektor; wyciagnęła na światło dzienne dawne uklady i intreresy prywatne za nasze pieniądze, a oni  kładli łapę  na  naszą szkołę publiczną; teraz słyszę od obecnych uczniów o kolejnej próbie przejęcia szkoły; poczytałam internet i widzę ten sam cel: roszady w szkołach i to pod przykrywką polepszenia edukacji i niepełnosprawnych; NIE DAJCIE SIĘ TO JEDNA WIELKA FIKCJA!!!


Gość

#11

2015-01-23 20:02

/nie wyobrażam sobie jeździć z Chwaszczyna nie wiadomo gdzie.. już i tak przymorze to kawał drogi a nie stać mnie na internat ..

Gość

#12

2015-01-23 20:13

Reforma szkolnictwa w gminie Gdańsk od wielu lat powoduje systematyczny spadek efektywności nauczania a oszczędności finansowe stały się sprawą priorytetową.

Gość

#13 % 13

2015-01-23 20:59

witam też hodziłam kiedyś do tej szkoly rubcie wszystko źeby jej nie stracic dużo można sie nauczyc szacunku wiedzy o społeczeństwó udciwości pomoc od pedagog i psyholok ta szkoła interesuje sie problemami uczniów i zawsze majom hec do pomocy NIE DAJCIE SIE ZBIERAJCIE JAK NAJWIECEJ GŁOSÓW głowa do gury bedzie dobźe
gość

#14

2015-01-23 21:58

Wszystko było zaplanowane wcześniej przez Władze Gdańska a dowiedzeliśmy się na samym końcu przed feriami, abyśmy mieli jak najmniej czasu, żeby walczyć. Jestem uczennicą tej szkoły. Od samego początku wiedziałam, że tu przyjdę a teraz chcą nas zrazić i nam to wszystko odebrać. Szkoła jest liderem w swoim fachu a potraktowano ją jak nic ciekawego.. Przeciwko przeniesieniu szkoły jest wiele argumentów: niektórych nie stać na wynajęcie mieszkania zamiast internatu, koszty biletów (skm, ztm), wyposażenie, atmosfera, atrakcje. Jesteśmy jakby rodziną a teraz chcą nas rozdzielić. 


Gość

#15 Re: % 13

2015-01-23 22:06

#13: - % 13 

 nie za dużo błędów? 


Gość

#16

2015-01-24 07:32

Jestem absolwentka tej szkoły zawsze tam była i nie wyobrażam sobie jej nigdzie indziej

Gość

#17

2015-01-25 20:08

Nie po to wybierałam idealną szkołę, żeby nagle ją przenosili, łączyli i usuwali profil technika usług fryzjerskich, to jakaś kpina! Właśnie teraz miasto pokazuje jak bardzo liczy się z przyszłością jego mieszkańców i jaki wpływ mają na to wszystko pieniądze. Cała ta sytuacja to jeden wielki generator stresów i paniki. Miasto musi się liczyć również z tym, że wielu nauczycieli straci pracę. Nie dam się traktować jak bydło, które nie może samo się obronić, to co się w tym kraju dzieje to od dawna jest jedna wielka paranoja, ale nie sądziłam, że postawią pieniądze nad osiągnięcia tej szkoły i jej uczniów, nie zapominajmy o tym, że te osiągnięcia mogą być świetną promocją tej szkoły! W Gdańsku mamy pełno hoteli, ośrodków i tak dalej, ale czy mamy drugą szkołę z tytułem lidera edukacji zawodowej? Bardzo pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za to co się teraz dzieje i może to niegrzeczne, ale liczę na to, że szkoły Waszych dzieci również zostaną poprzenoszone lub zamknięte :)

Gość

#18

2015-01-25 21:13

właśnie doczytałam się, że tylko nasze pospolite ruszenie, masowy "krzyk NIEEEEEEEEEEE"

może nam pozwolić zatrzymać szkołę jako to jest prawdą a nie "PRYWATYZOWANIE" naszej szkoły;

jak wyżej może i szkołę córek naszego wlodarza także zamkną bo się wg nich nie opłaca;

bo opłaca się 13-tka, a potem 14-tka;


Gość

#19

2015-01-27 17:05

To wszytsko co się dzieje jest śmiechu warte. Wybrałam tę szkołę ze względu na to, że jest najlepszą szkołą fryzjerską w Polsce. Wiedziałam, że nauczą mnie dobrze zawodu i przygotują do matury. Miałam do wyboru jeszcze inne szkoły bliżej mojego miejsca zamieszkania i choć mój dojazd do szkoły trwa 1,5h, nie żałuję mojego wyboru. Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona, niczego nam nie brakuje, a grono pedagogiczne zapewnia nam edukacje na wysokim poziomie, organizowane są konkursy, które rozwijają naszą kreatywność i twórczość. Szkoła, do której chcą nas przenieść nie jest w ogóle przystosowana do nauki naszych zawodów, a tłumaczenie że chcą stworzyć tam szkołę designerską i poszerzyć ofertę jest po prostu nierealne, gdyż tamta szkoła jest dużo mniejsza od ZSZ nr 9. Jesteśmy przyszłością tego narodu i wydaje mi się, że powinniśmy mieć zapewnioną dobrą edukację w odpowiednich warunkach pracy. Czy naprawdę pieniądze są najważniejsze w tym świecie? Nie zdziwiłabym się, jakby naszą publiczną szkołę sprzedali za grube pieniądze prywatnemu przedsiębiorcy.


Gość

#20

2015-01-28 01:52

po wszystkich renowacjach i usprawnieniach chcecie przenieść ZSE? Nigdy nie lubiłem szkół, ale ZSE to coś więcej niż tylko szkoła!

Gość

#21

2015-01-28 07:01

ZSZ 9 to też coś więcej niż szkoła; szkoła należy do Gdańszczan a nie do P. Adamowicza!


Gość

#22

2015-01-28 11:25

Pan szanowny prezydent niech się liczy z tym że to jesgo ostatnia kadencja! Więcej nikt się nie da nabrać... A to co robią w ostatnich dniach uczniowie zasługuje na pochwałę i oklaski Brawo!