Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE


Gość

/ #182

2016-03-28 07:16

Raczej bardzo chciala bym uzasadnic podpis. Mam zaledwie 43 lata,kiedy opuszczalam Polske mialam 16 lat i nieskonczona szkole.byl to rok 1989 Berlin poczym mieszkalam w 4 roznych Hajmach dla Azylantow w Niemczech ( bylo tragicznie) Kiedy skonczylam 18 lat pracowalam w moim niedouczonym zawodzie rzeznika dla Niemca za 500 marek 12 godzin na dzien. Mama oznajmila,ze mam sama na siebie liczyc bo ona ma jeszcze dwie siostry. Dzisiaj Iestem Ingwalidom, mama 3 razy i babciom 2 razy. Zyje we Wloszech bo tu przybylam w 1997 roku za milosciom,ktora i tak ze mna nie zostala. Zycie nauczylo mnie ze to co dobre dla jednego Narodu nie powiedziane ze dobre bedzie dla innego. Polska to serce Chrystusa a nasza historia to charakter i moc naszych ziem i ludzi na niej zyjacych. Pragne mimo tylu lat kiedys jeszcze do mojego kraju powrocic. Moje zycie to material na ksiazke dla ludzi o mocnych nerwach.Jedyne co mnie przy zyciu trzyma to wiara w Boga Ojca Modle sie za Polske i za Pana Prezydenta. To co robi jest dobre dla naszego Kraju !!!! Niechaj Bog go wspiera w jego wyborach. Pozdrawia Edyta z Udine.