Apel do Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy o sprzeciw wobec planu zaostrzenia prawa antyaborcyjnego


Gość

/ #83

2016-04-04 18:27

Jestem przeciwna aborcji .Co więcej , będąc w ciąży bliżniaczej w późnym (jak na Polskę ) wieku nie zdecydowałam się na badania prenatalne , aby nie zaszkodzić dzieciom. Nigdy jednak nie zdecydowałabym się na urodzenie dziecka poczętego z gwałtu .Raczej popełniłabym samobójstwo.Nie przeżyłabym 9 m-cy ciąży z dzieckiem gdybym wiedziała ,że umrze po urodzeniu.! Moje dzieci urodziłam dzięki kuracjom hormonalnym ,Natura nie chciała ,aby te dzieci się urodziły . To dzięki medycynie są na świecie .Wiem , co to ból poronienia i nie wyobrażam sobie ,że miałabym przechodzić jeszcze serię przesłuchań sprawdzających , czy to nie ja jestem winna poronieniu . Jestem chrześcijanką , formalnie katoliczką .Po liście Episkopatu nie mam już ochoty uczestniczyć we mszy św.prowadzonej przez polskiego księdza .Myślę ,ze coraz mniej Polaków chce celebrować swoje praktyki religijne za ich pośrednictwem . Nieludzkie , niechrześcijańskie i jakże zakłamane to towarzystwo w sutannach.Zawsze uważałam ,że rozdział państwa od kościoła jest konieczny .W każdym kraju.Widzimy do czego taka symbioza prowadzi .Większość tragedii na świecie to wina wprowadzania prawa religijnego jako państwowego.