Chcemy drugiego sezonu "Powiedz TAK!"

Gość

/ #79

2016-05-25 11:14

Polubiłam ten serial i chciałabym, żeby powstał drugi sezon. Uważam, że to nie w porządku wobec widzów, jeśli zostawia się otwarte wątki i rezygnuje z kręcenia kontynuacji, i nie rozumiem, dlaczego każdy sezon nie może stanowić zamkniętej całości, skoro istnieje ryzyko, że serial będzie miał za małą (według niektórych) oglądalność. To jedyny serial obyczajowy, który oglądałam w ostatnich latach. Podobało mi się to, że w zabawny sposób poruszał ciekawe tematy, a nie tylko – jak ma to miejsce w przypadku innych seriali obyczajowych – skupiał się na kwestiach związanych z prowadzeniem domu oraz rodzeniem i wychowywaniem dzieci (z tego względu nie oglądam np. tak lubianych przez większość "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Przyjaciółek", taka tematyka po prostu mnie nie interesuje). Polubiłam obsadę i bohaterów, oprócz perypetii głównej bohaterki fajny był wątek ciotki Zofii – rzadko się zdarza, żeby w taki sposób przedstawiono starszą osobę, za to duży plus:) Moim zdaniem w polskiej telewizji brakuje takich seriali jak właśnie "Powiedz TAK!". Dodam jeszcze, że w mojej rodzinie oglądały go osoby w wieku 30+ i 50+, może to przekona osoby decydujące i reklamodawców;)