PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

ptasiek

/ #876 Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-05 18:04

#872: alternauta - Do kol.Ptaśka

Drogi panie Alternauto zarzuca mi Pan coś czego nie zrobiłem, ja odpowiadałem Panu mocnynarek a propos sporu między specjalistami wię nie wiem dlaczego wziął to Pan do siebie?

Kolego Alternauto - wklejasz tekst o Islandi autorstwa Pana Puzyny zamieszczonego w salonie24, więc powiedz mi jaki pan Puzyna ma cel w manipulowaniu grupą ludzi w Polsce??

ja Panu udzieliłem takiej odpowiedzi:"

moze śledzisz ale nie czytasz

Pisze wyraźnie, że złoża należą do skarbu państwa i nikt nie może ich posiadać na własność tylko skarb państwa, z ostatnich postów zamieszczonych przez nadzieje wynika, że chciała by powiazania własności gruntu z własnością do złoża co jak napisałem umożliwiłoby rzeczywiste przejęcie zasobów polskich przez tzw "obcych" - tzw obcy zaczeli by wykupywać ziemie i to co jest pod nią, do tej pory coś takiego było nie możliwe i tak pozostanie ponieważ czy to chcecie czy nie złoża zostaną własnością RP a nie trafia do właścicieli ziemskich, i to nie ważne czy to polak niemiec i rusek.

Taki zapis powoduje to, że ziemia może przechodzić w różne ręce ale to co leży pod nią należy do wszystkich Polaków i tych co posiadaj i tych co nie maja nic!

ps. za to nieoficjalne media nie manipulują!!!! ważne jest tylko, że to nie oficjalne źródło a poźniej ludzie wierzą we wszystko co im nieoficjalne źródło pokazuje i to jest wtedy obiektywne?"

ale pan mi tu zażucasz manipulację i piszesz coś o sporze z specjalistami - zgadzam sie że tak pisałem ale jak by pan nie zauważył odpowiadałem mocnemunarkowi nie alternaucie

Kolego Alternauto - wklejasz tekst o Islandi autorstwa Pana Puzyny zamieszczonego w salonie24, więc powiedz mi jaki pan Puzyna ma cel w manipulowaniu grupą ludzi w Polsce??

Pierwszą maniupulacją pana Puzyny czy jesteś nim alternauto nie będe sie spierać jest plakat który to Pan Puzyna stworzył!