Petycja o odebranie koncesji telewizyjnej stacjom TVN i TVN24.


Gość

/ #13

2020-03-25 17:20

Wszystko co Pan napisał w Petycji na początku w 100% odnosi się do Telewizji Polskiej, wystarczyłoby przeczytać raporty Rady Etyki Mediów i zauważyć, że skarg na TVN było 4 z 43, a na TVP 13 z 43 w latach 2015-2020. Wojnę Polsko-Polską to mamy dzięki szczuciu, poniżaniu osób, instytucji, które mają inne zdanie niż rząd PiS. Wydaje się z Pana punktu widzenia, że TVN jest stronniczy, a to tylko dlatego, że ogląda Pan przekaz jednostronny i chwalący władzę (PiS) przez media publiczne. Oglądałam Wiadomości odkąd byłam nastolatką, ale taką propagandową, niesprawiedliwą, zmanipulowaną telewizję TVP przestałam oglądać. TVN nie zmieniło się natomiast tak drastycznie jak TVP, a przed 2015 ich relacje były bardzo zbliżone. Więc w życiu nie podpiszę tak durnej petycji, a Panu radziłabym najpierw poczytać co piszą dziennikarze z wieloletnim stażem i doświadczeniem na temat TVP, a co na temat TVN i wtedy się zastanowić, czy TVP nie zrobiło Panu prania mózgu. Na stronie www.rem.net.pl są raporty, proszę się zapoznać, zwłaszcza o TVP są ciekawe, gdy piszą jak telewizja publiczna łamie wszystkie 7 zasad etyki mediów. Proszę przeczytać (ja czytałam). Z tych raportów jasne jest, że obiektywizm i pluralizm w TVP, to tylko pobożne życzenia.