Stop bezprawnym badaniom w RODK

Elżbieta

/ #254 Rodk Katowice

2020-08-23 08:14

Witam. Minęło 6 lat od wydania opinii w RODK Katowice przez panią psycholog. Kiedy usłyszałam opinię, byłam zaskoczona. Okazało się że pani psycholog nie jest stanie mnie , zakwalifikować w "swoje ramy" i przyszłam wyuczona książkowo. Że jestem manipulantką emocjonalną (były tak mnie zbeształ), co mój były mąż wykorzystywał przez lata. I wiele innych słów nie zgodnych z moimi odczuciami i ze mną. Wi opinii widać że była stronnicza. Mówiłam prawdę co wyprawiał były mąż i wylała na mnie wiadro tych bzrud. Zaważyła nad moim życiem. Załamałam się, rozdzielono mnie z synkiem z którym spędziłam każdy dzień do rozstania. Dawałam z siebie wszystko, nikt mi nie  pomagał. Marzyłam , o ciepłej, kochającej i wartościowej rodzinie.. i starałam się zapewnić synkowi wszystko co najlepsze i jak najlepiej potrafiłam. Cierpię do dzisiaj, ten ból przeszywający na wskroś nie wiem czy kiedykolwiek mnie. Bardzo kocham synka. Marzyłam o ciepłej, kochającej i wartościowej rodzinie... Sprawiedliwość wydawała mi się naturalna, bo patrzyłam moimi oczami...W zeszłym roku poddałam się. Chciałam skończyć to cierpienie. Myślę że Bóg mnie zatrzymał.