Przywrócenie R. Jakubowskiego na stanowisko kierownika redakcji

Callofa

/ #37 Re:

2011-12-22 19:14

#35: Kruk -

Bardzo trafnie Pan to napisał Panie Piotrze! Uważam, że większa rzesza muzyków i ludzi goszczących na antenie radia powinna zabrać głos w tej sprawie. Ja ze swojej perspektywy, słuchaczki radiowej, mogę jedynie wyrazić swoje skromne acz szczere zdanie, że Pan Jakubowski jest postacią niezwykłą, mentorem odkrywającym przed nami drzwi wielkiego świata pięknej muzyki nieco szerzej niż robią to inni. W tym Jego niezwykłość. Tego nam trzeba, tej pasji odkrywania, łączenia, a w efekcie końcowym tworzenia... czy nie mam racji? I abstrachując od stricte muzycznej strony tworzenia, czy nasze codziennie życie, "szarych ludzi", nie staje się bogatsze i pełniejsze, jeżeli muskane jest tak barwną muzyczną paletą? Uważam, że poszukiwanie tego co dobre i wartościowe (zarówno w przeszłości jak i w zupełnie świeżym repertuarze) to filozofia najlepsza z możliwych, a umiejętne podanie tego słuchaczowi, który (siłą rzeczy w obecnej dobie) sam nie poświęca na poszukiwania zbyt wiele czasu, to prawdziwa sztuka, którą Pan Roman niewątpliwie nosi w sercu (nawet paprotki lepiej rosną przy dobrych dźwiękach!!! ;-) )

Pozdrawiam!

 

PS

Zespół Kruk pokochałam całym sercem!