Przywrócenie R. Jakubowskiego na stanowisko kierownika redakcji


Gość

/ #54

2012-01-04 01:42

Witam Serdecznie całą redakcję "JEDYNKI" i na wstępie pozdrawiam, a także życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 Roku.
Ostatnio mam bardzo rzadko okazję słuchać Waszego radia, niniejszym jestem "ZA" aby "JEDYNKA" nadal nadawała i była słuchana.
Pamiętam z dawnych lat Wasze audycje typu "muzyka nocą" i podejmowane w tym programie tematy.
Chciałbym aby tego typu audycje były nadal nadawane i aby ich było jak najwięcej!
Moje zainteresowania to głównie PALEOASTRONAUTYKA, jest to, nie ukrywajmy tematyka marginalna dla przeciętnego zjadacza chleba, ponieważ dotyka problemów w głównej mierze trudnych do udowodnienia, niemniej jednak kilka takich audycji udało mi się wysłuchać właśnie w "MUZYCE NOCĄ" ZA CO JESTEM NIEZMIERNIE WDZIĘCZNY!
Dla tych, którzy nie bardzo wiedzą czym zajmuje się PALEOASTRONAUTYKA nadmienię, iż w skład tych zagadnień wchodzą:
- WIZYTY TZW."OBCYCH CYWILIZACJI" W DZIEJE ROZWOJU LUDZKOŚCI,
- PRADAWNE PRZEKAZY, TYCH LUDÓW, KTÓRE MY UZNAJEMY ZA PRYMITYWNE,
- SPOTKANIA OSÓB Z "OBCYMI",
- NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA PRZEZ "OFICJALNĄ NAUKĘ".
A co do gatunku muzycznego, to NAPRAWDĘ MIŁO JEST POSŁUCHAĆ "WIECZNIE MŁODYCH" PRZEBOJÓW ROCKOWYCH,
komercja "niech się schowa"!!!
Wiem, że jest wiele innych tematów do przedyskutowania
i wiem tez, że Będziecie je podejmować, za co z góry dziękuję!
Dlatego JESTEM "ZA" TYM ABY "JEDYNKA" CAŁY CZAS GRAŁA!!! I ABY "MUZYKA NOCĄ" ROZBRZMIEWAŁA CO NOC!!!
Pozdrawiam Zbyszek.