Protest przeciwko budowie elektrowni jądrowej w Gąskach k. Mielna

Marek z Warszawy

/ #78 Marek

2012-01-17 00:10

Kochani,
jestem z Warszawy, ale Solidarność to Solidarność, więc popieram Wasz słuszny protest!

NIE dla siłowni atmowowych gdziekolwiek na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej!
I jeszcze raz z całego gardła: NIE dla siłowni atmowowych gdziekolwiek na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej!

Uważajcie na wypowiedzi przytaczające medialne czy inne doniesienia, w których ktoś zapewnia, że jacyś politycy albo urzędnicy są niemal pewni, że elektrowni w Gąskach nie będzie. Takie wypowiedzi tylko i wyłącznie DEMOBILIZUJĄ i ludzie pomyślą, że nie trzeba iść na referendum! Wszystkim nam w naszej Ojczyźnie potrzebna jest teraz SILNA MOBILIZACJA!

Mieszkańcy terenu zagrożonego, idźcie tłumnie do referendum! Musicie mieć w ręku dowód czarno na baiłym i demokratycznie dostarczony, że NIE CHCECIE tej siłowni mież w pobliżu.

Arogancji władzy trzeba dać odpór!

A tu-->(http://www.bezatomu.pl/zbiorka.html) widziałem, że jest zbiórka środków dla organizatorów, więc się dzielę tym adresem. Nie mam dużo pieniędzy, ale spróbuje coś przelać.

Odwagi i siły, pozdrawiam mocno,
Marek z Warszawy

((PS Jest godzina ok. 23:04 i w "Radio Maryja" jest właśnie nadawany specjalny program "Rozmowy Niedokończone" poświęcone Gąskom i prostestowi przeciwko elektrowni jądrowej. To stamtąd się dowiedziałem. Boże, jak to dobrze, że jest Radio MARYJA!))