Protest przeciwko budowie elektrowni jądrowej w Gąskach k. Mielna

Do:

Urząd Gminy w Mielnie

ul. Chrobrego 10
76-032 Mielno

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
ul. Mysia 2
00-496 Warszawa


Szanowni Państwo,

zaniepokojeni ostatnią informacją z dnia 25 listopada 2011r., jakoby miejscowość Gąski k. Mielna została wytypowana jako 1 z 3 potencjalnych i ostatecznych miejsc budowy 2 pierwszych elektrowni jądrowych pragniemy wyrazić swój ZDECYDOWANY SPRZECIW!!!

Lokalizacja Gąski k. Mielna nigdy nie pojawiała się na wcześniejszych listach potencjalnych lokalizacji elektrowni, publikowanych przez Ministerstwo Gospodarki. Nigdy też nie była konsultowana społecznie. Została wybrana tylko i wyłącznie przez PGE, co dowodzi braku przejrzystości i otwartości społecznej, poddając w wątpliwość intencję rządzących.

Uważamy, że Gąski k. Mielna to miejsce na rozwój turystyki i rekreacji, miejsce na spokojny rodzinny wypoczynek na łonie natury bez elektrowni jądrowej tuż obok, dlatego jesteśmy zdecydowanie przeciwni budowie jej w tej miejscowości jak i innych w okolicy Mielna.


Z poważaniem

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook