Zmiana ustawy o zakazie handlu zwierzętami domowymi

wektor

/ #237 Re:

2012-01-17 19:20

#34: -  ja s to wole byc ama nie wiem czy mam swoja metryke urodzenia a co dopiero moje pupile kogo obchodzi papierek a nie los i szczescie pupilka ten jest pseudohodowca .Trzyma pieski w wolierach bokasach moze niewie jak maja na imie ale maja papier to jest hodowca.Ja mam pekinczyki spia w domu pierwsza parka Frygunia iBaczek posadaly certyfikat ale ja nigdy nie wyrabiAM METRYK PIESKOM  mam jeszcz NEGRI BARBI SUZI I TOFIKA zawsze szczeniaczki odrabaczam i szczepie i sprzedaje z ksiazeczkami zdrowia .Inny temat to handlarze korzy kupuja pare rasowych szczniaczkow reszte zbieraja po wsiach szczeniaki mieszancow od gospodarzy i sprzedaja za rasowe .Co gorsze te szczeniaczki sa nieszczepione i zamlode na odstawienie je od matki.bo handlarzom zalezy na tym by szczeniaczek mial 5-6 tygodni aby niemozna bylo sie zorientowac czy to ta rasa o ktora chodzi.Jeszcze na gieldach jest najwieksze skupisko wirusowch chorob nosowka parwowiroza laptopiroza .Tak wiec jesli papier ma swiadczyc o tym a nie moj stosunek do zwierzat

wektor towole byc pseudohodowca.znam hodowce ktoremu policja odebrala psy za zle tratktowanie jest lekarzem weterynari i czlonkiem zwiazku kynologicznego