Samą miłością dzieci nie nakarmimy.


Gość

/ #158

2012-07-16 23:39

Udzielałam wywiadu podczas protestu przed Urzędem Wojewódzkim. Przypomniałam, że w 2004 r., dwaj posłowie ( P.Graś - obecnie rzecznik rządu oraz P. Poncyliusz ), poddali się akcji, której patronowały: "Uwaga" i "Super Ekspres". Posłowie mieli 500 złotych na wyżywienie, tylko wyżywienie! Nie dokonywali opłat i nie kupowali ubrań... Pamiętam, iż poseł Poncyliusz wspominał smak milonki ze studiów, a poseł Graś pożyczył od kolegi pieniądze na stomatologa, bo mu zbrakło!!! To było 8 lat temu... Mieli na wyżywienie 500 złotych!!!! Matki od lat mają 520 zł. Czy to sprawiedliwe? NIe ma się co łudzić! Podwyżka goni podwyżkę. My musimy z tych 520 zł żyć cały miesiąc. Znaczną część dochodu pochłaniają leki, pampersy. Za tę kwotę musimy opłacić czynsz, prąd, ogrzać mieszkanie! Dlatego uważam, że musimy protestować! W jedności siła!
P.s. Ponieważ zwróciłam uwagę na posłów, którzy 8 lat temu żyli za 500 zł, mam zamiar do Nich napisać! Poseł Graś jest rzecznikiem rządu reprezentuje nas! Ciekawea jestem, czy udzielą odpowiedzi?