Samą miłością dzieci nie nakarmimy.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Samą miłością dzieci nie nakarmimy.


Gość

#151

2012-07-09 23:24

Poseł 6000 zł dodatku, niepełnosprawne dziecko 153 zł, czy to nie kpina państwa Polskiego?.

Gość

#152

2012-07-10 00:33

Jako państwo prowadzące politykę prorodzinną nie sprawdzamy się!Ktoś powinien się głęboko zastanowić gdzie tkwi błąd.

Gość

#153

2012-07-12 17:32

POPIERAM!
TERENIA B

#154

2012-07-12 17:41

JESTEM BABCIA CHOREGO BRAJANKA. MA 2LATKA- ASTME PROBLEMY GASTRYCZNE KOLKE( PRAWIE ZANIKLA)ALERGIE WZIEWNA I POKARMOWA. NIE JEST TO DZIECKO DLA ORZECZNIKOW NIEPELNOSPRAWNE! MIMO ZE MA MASE LEKOW INHALACJE ITP. WYDAJE MASE PIENIEDZY NA LEKARSTWA JEDZENIE.TAKA PETYCJA JEST WAZNA.MOZE OTWORZY OCZY DECYDENTA? P O P I E R A M!!!!!!!!!!

Gość

#155

2012-07-13 13:41

Wychowuje razem z mężem dwójkę cięzko chorych dzieci,jest nam bardzo ciężko,520zł tylko na jedno dziecko? na drugie nie ma, a mąż też nie może podjąc stałej pracy .

Gość

#156

2012-07-16 23:19

W petycji brak jest wzmianki o matkach samotnie wychowujących dzieci niepełnosprawne. Mowa jest o ty, że jedno z rodziców musi zrezygnować z pracy. A jeśli zostaje np. samam matka? Jest jedyną osobą, która się zajmuje dzieckiem ( często też ma więcej dzieci ). Taka matka nie ma chwili wytchnienia. Nikt jej nie pomaga, nie zastąpi ani na chwilę. Nie ma drugiego małżonka - zdana jest sama na siebie. Co ważne, nie płaci podatku, nie może odliczyć ulgi rehabilitacyjnej, prorodzinnej. Trochę inaczej jest jeśli jedno z rodziców pracuje, wówczas mogą rozliczać sie z Pit-u oboje i mają prawo do ulg!

Gość

#157

2012-07-16 23:27

W nawiązaniu do poprzedniej wypowiedzi: popieram wszelkie działania. Jestem matką samotnie wychowującą troje dzieci. Jestem matką, ojcem dla nich. Niepełnosprawna córka nie chodzi samodzilnie. Nie mogę wyjść z domu, bo nie ma nikogo, kto przeniósłby córkę na inne miejsce, kto podniósłby córkę do zmiany pampersa... Dlatego uważam się trochę pominięta, chociaż czynnie uczestniczyłam w protescie przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy w dniu 2 lipca. Musimy być razem!!! Ale nie można pominąć tych osób, które w pojedynkę stawiają czoła niepełnosprawnoąci swoich dzieci. Mimo bólu kręgosłupa muszą dźwigać swoje ciężkie dzieci. Warto więc o nich też wspomnieć!!!

Gość

#158

2012-07-16 23:39

Udzielałam wywiadu podczas protestu przed Urzędem Wojewódzkim. Przypomniałam, że w 2004 r., dwaj posłowie ( P.Graś - obecnie rzecznik rządu oraz P. Poncyliusz ), poddali się akcji, której patronowały: "Uwaga" i "Super Ekspres". Posłowie mieli 500 złotych na wyżywienie, tylko wyżywienie! Nie dokonywali opłat i nie kupowali ubrań... Pamiętam, iż poseł Poncyliusz wspominał smak milonki ze studiów, a poseł Graś pożyczył od kolegi pieniądze na stomatologa, bo mu zbrakło!!! To było 8 lat temu... Mieli na wyżywienie 500 złotych!!!! Matki od lat mają 520 zł. Czy to sprawiedliwe? NIe ma się co łudzić! Podwyżka goni podwyżkę. My musimy z tych 520 zł żyć cały miesiąc. Znaczną część dochodu pochłaniają leki, pampersy. Za tę kwotę musimy opłacić czynsz, prąd, ogrzać mieszkanie! Dlatego uważam, że musimy protestować! W jedności siła!
P.s. Ponieważ zwróciłam uwagę na posłów, którzy 8 lat temu żyli za 500 zł, mam zamiar do Nich napisać! Poseł Graś jest rzecznikiem rządu reprezentuje nas! Ciekawea jestem, czy udzielą odpowiedzi?
Ja

#159

2012-07-17 21:25

Realne i szczere odzwierciedlenie naszych warunków życiowych, zgadzam się w stu procentach z tą petycją, nie dane nam jest godnie żyć!!

Gość

#160

2012-07-17 21:26

P O P I E R A M!!!!!!!!!!
Anna Spyra

#161 Popieram z calego serca.

2012-07-28 16:48

#1: -

Anna Spyra w Parlamencie Europejskim (24.04.2012), standardy opieki okołoporodowej.

http://www.youtube.com/watch?v=dmEqx2BT7F8&feature=relmfu

Anna Spyra

#162 Popieram z calego serca.

2012-07-28 17:00

Anna Spyra w Parlamencie Europejskim (24.04.2012), standardy opieki okołoporodowej.
http://www.youtube.com/watch?v=dmEqx2BT7F8&feature=relmfu

Gość

#163

2012-07-30 12:59

Zgadzam się z tą petycją sama od wielu lat wychowuję niepełnosprawnego syna po rozwodzie ejstem i jest mi okrutnie ciężko a Rząd patrzy tylko aby zatrudniać swoje rodziny i podnosić sobie pensje, a rodzice dzieci niepełnosprawnych żyją w nędzy i poniżeniu,niby otrzymalismy pomoc finansową po 100 zł ale na papierze bo do dziś nie otrzymałam tego 100 zł dofinansowania za lipiec 2012 rok, to jest obłęd i rzucanie ochłapów, wstyd dla Polski która jak pisałam w pracy swojej dyplomowej jest w centrum Europy.

Gość

#164

2012-08-01 11:30

POPIERAM!!!

Gość

#165

2012-08-06 22:07

Ta sprawa nie wymaga komentarza a już na pewno nie politycznego

Gość

#166 Re:

2012-08-10 12:31

#163: -

Nie ma pieniędzy na osoby pokrzywdzone przez los a lekką ręką rozdaje się nasze narodowe skarby, bogactwa naturalne, światowym koncernom wydobywczym za judaszowe srebrniki.

Sa w Polsce urzędy i firmy, które działają wbrew zasadom i łamią konstytucyjne prawa Polaków a co najgorsze posługują się zwodniczą reklamą niezależności energetycznej naszego kraju, kosztem zatrucia wszelkich zasobów wodnych i skażenia naszej ziemi na wieki poprzez oddanie za judaszowe srebrniki 3/4 naszego terytorium światowym koncernom wydobywczym.


Grozi nam brak czystej wody a woda to przecież  jest podstawą życia!


Zainteresujmy się również i tym problemem i podpisujmy petycję protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze.ehttp://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 


Gość

#167

2012-08-11 11:21

Popieram
Dorota

#168

2012-08-26 10:23

Całym sercem jestem "za"!!! To jest właśnie odpowiedź na to to o czym pisałam o regulacjach Rządu w sprawie zasiłków dla opiekunów niepełnosprawnych.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-09-18 13:14


Majka

#170

2012-09-18 13:33

To państwo w dużej mierze jest "producentem" tych niepełnosprawnych, chorych i uszkodzonych dzieciaków serwując im (a teraz i nam wszystkim) obowiązkowe szczepienia zanieczyszczonymi szczepionkami juz w pierwszej dobie po urodzeniu. Wszyscy posłowie i parlamentarzyści którzy podpisali te decyzje osobiście powinni łożyć ne te dzieci - na leczenie i rehabilitacje również.

Gość

#171

2012-09-23 14:03

Kazdy ma prawo do godnosci...
Mdrag2

#172 Popieram

2012-09-26 10:26

W całości popieram bo jestem matką -wdową i mam syna niepełnosprawnego od urodzenia .Ciągle walczę o byt .Uważam jednak że opiekunowie powinni mieć możliwość dorabiania jeśli otrzymują tak niską pomoc bo po nas i tak te dzieci czeka opieka społeczna to przynajmniej by miały może po nas jakieś wyższe świadczenia
Mariola
szyba

#173 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-09-26 13:08

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
ANUSKO

#174 PETYCJA

2012-10-11 19:57

Popieram na 100 procent!
Sama wychowuję 3 dzieci w tym córkę niepełnosprawną wymagającą stałej opieki osoby drugiej..
Pracuję jako pielęgniarka w Hospicjum ,bo szkoda mi i boję się zostawić pracę .
Wynajmuję opiekunkę i całe swoje wynagrodzenie oddaję na opłaty i opiekę ..już zadłużyłam się w banku i jedn ą pożyczkę "łatam " inną pożyczką ,bo dają jak się pracuje..
od 2 lat nie mam ani rodzinnego na dzieci ,ani rehabilitacyjnego zasiłku ,bo o 16 zł.przekroczyłam od 7 lat niezmieniony przez państwo ustalony do tych celów dochód!! płakałam przez miesiąc ..dzwoniłam do rzecznika osób niepełnosprawnych i do Rzecznika praw obywatelskich ..
NIC Z TEGO ,BO TAKIE SĄ KRYTERIA !
Państwo żeruje na MIŁOŚCI RODZICÓW DO CHORYCH DZIECI-KOCHAJĄ TO NIE ODDADZĄ DO ZAKŁADU A MY IM POZWALAMY PRZECIEŻ KOCHAĆ ..-ZA GROSZE !!
WSTYD I HAŃBA !
JEŻELI CZYTAJĄ TO LUDZIE KTÓRZY DECYDUJĄ TO NIECH POMOGĄ I OTWORZĄ SERCA NA NASZĄ KRZYWDĘ !
Patrycja

#175 petycja

2012-11-01 22:57

POPIERAM!!!!!
Jestem również samotną matką ...niepełnosprawny pełnoletni syn -stopień znaczny MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE.Tyle tysięcy jest nas w domach,dzielących ten los ...a tak jakby nas wogóle nie było...Brakuje mi już słów na to jak jesteśmy traktowani, ale MUSIMY WALCZYĆ O GODNE ŻYCIE DLA NASZYCH CHORYCH DZIECI I RODZIN. pozdrawiam.