Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały
sg |
/ #23 Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.2012-09-25 12:48#18: patka86 - Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu. Swoimi nonszalanckimi wypowiedziami próbujesz stworzyć wokół siebie aurę stróża porządku, a tymczasem uprawiasz zwykłe pieniactwo. Jesteś całkowicie nielogiczna. Niechęć do rozmowy wyraża się najlepiej poprzez niezabieranie głosu. Co się tyczy Twojego stylu prowadzenia dyskusji, to musisz chyba zdawać sobie sprawę z tego, że używanie zwrotów "idiotka" i zwrotów takich jak: "Niby artyści z plastyka a myślą schematami." nie ma żadnego związku z merytoryczną dyskusją, której jesteś rzekomo orędowniczką --"Z tą wyżej nie ma co prowadzić dyskusji skoro zaczyna od obrażania potem zupełnie z czapy porównuje do neonazistów a w całej wypowiedzi zapomina o najważniejszym - merytoryce."--. Ani oszczerstwa ani uogólnienia nie służą merytorycznej dyskusji. A co do bronionego przez Ciebie Roberta K. To sam się prosi o baty stawiając siebie w roli sędziego, który uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym, kto jest "prawdziwym Polakiem". To jest typowa nacjonalistyczna retoryka, słusznie kojarzona z nazizmem, na którą w cywilizowanym społeczeństwie opartym na wzajemnym szacunku nie może być miejsca i nie powinna być tolerowana. Odniesienie do Hitlera nie jest w tym ujęciu argumentem ad personam, ale figurą retoryczną, demaskującą agresywny i niemerytoryczny styl wypowiedzi Roberta K. Podjął decyzję o zastosowaniu tego rodzaju argumentu, więc musi się zmierzyć z własnymi słowami. Nie jest przecież niepełnosprawny umysowo i jesli ma jakies szare komórki to może się obronić sam. Jeśli nie potrafi tego zrobić, albo z tego rezygnuje to być może nie czuje się urażony albo wyraża swoją niechęć do dyskusji co powinnaś uszanować. |
|
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
PETYCJA do Marszałka Hołowni ws. odmrożenia projektu ustawy dot. karania za propagowanie banderyzmu!
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
Petycja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ostrowa Tumskiego w Poznaniu
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Murem za naturą: apel w obronie medycyny naturalnej
Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu
6955 Utworzone: 2025-09-03
DOSTĘP DO EDUKACJI I ROZWOJU BEZ WZGLEDU NA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ NASZYCH DZIECI
12103 Utworzone: 2025-07-26
Ograniczenie sprzedaży alkoholu w Warszawie jest koniecznością!
410 Utworzone: 2025-09-01
PETYCJA do Pana Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania i Radnych Miasta Poznania w sprawie zabezpieczenia i ocalenia historycznej mozaiki przy ul. Chojnickiej w Poznaniu.
583 Utworzone: 2025-08-29
Petycja do Kół Łowieckich działających na terenie miejscowości Radawie
49 Utworzone: 2025-09-03
Stop wykluczeniu komunikacyjnemu mieszkańców Rabowic
339 Utworzone: 2025-07-28
Petycja w sprawie refundacji preparatu Corhydron 100 i 25 (proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań)
1085 Utworzone: 2025-08-25
Petycja o uniewinnienie Ivet Stajkowej
17118 Utworzone: 2025-01-12
PETYCJA W SPRAWIE DOSTĘPU DO POMP INSULINOWYCH DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ PO UKOŃCZENIU 26 ROKU ŻYCIA
19424 Utworzone: 2025-03-17
Petycja do Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie wprowadzenia obowiązkowych corocznych badań psychologicznych i lekarskich dla myśliwych
541 Utworzone: 2025-08-20
Kultura buduje Miasto
304 Utworzone: 2025-08-31
Sprzeciwiamy się nielegalnej OWULACJI. Podpisz i zatrzymaj ideologię menstruacji w Polsce
32 Utworzone: 2025-09-03
CZAS ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ MIAST POZNAŃ - RA'ANANA (IZRAEL)
451 Utworzone: 2025-08-29
Rewitalizacja lasu w Rabowicach
215 Utworzone: 2025-07-15
Kolej na Żuławy - petycja w sprawie budowy linii kolejowej Gdańsk - Wiślinka - Nw. Dwór Gdański - Elbląg
4260 Utworzone: 2025-05-23
Ratujmy nasz Bike Park w Sanoku. Nie zabierajcie nam miejscówki!
219 Utworzone: 2025-08-14
Stop opłacie reprograficznej! Petycja do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Marty Cienkowskiej
78 Utworzone: 2025-08-18
Tak dla zerwania współpracy partnerskiej Łodzi z Tel Awiwem!
578 Utworzone: 2024-05-28
STOP hałaśliwym rajdom samochodowo-motocyklowym w Szczecinie
21 Utworzone: 2025-09-03
Za mądrym i skutecznym prawem środowiskowym – przeciw nadmiernej biurokracji
33 Utworzone: 2025-09-02