AKT WOLI NARODU

Krzysztof Puzyna

/ #8 Re: Re:

2012-10-22 19:33

#7: - Re:

Tylko europosłowie z Polski i ich eksperci udają przed całym światem.

Nie tylko oni, także urzędnicy udają panów.

Urzędnicy z WIOŚ udają, że zrobili analizy składu chemicznego z wylanych podczas trzech wypadków płynów z cystern, udają, że potrafią mierzyć natężenia pola elektromagnetycznego, udają, że szczepionki to nie biznes, udają że park narodowy dookoła Bytowa nie ucierpi przez wlewane do lasów trucizny itd.

Z kolei naukowcy w Polsce udają, że mają coś uczciwego do powiedzenia, faktycznie robią fałszywe prace naukowe jak tą o wpływie na środowisko płynu do hydraulicznego szczelinowania z otworu w Łebieniu bez podawania składu chemicznego płynu, ale analizując jego wpływ na otoczenie...

Czy to są Polacy, jeśli niszczą podstawy życia (wodę pitną) dla przyszłych pokoleń?

Jeśli pozwalają firmom wiertniczym wchodzić w obszary turystyczne, w parki narodowe by je rujnować toksycznymi płynami z odwiertów. To nie są dla mnie odpowiedzialni Polacy tylko urzędnicy, politycy, których przy zgodzie większości Narodu będzie można po prostu zwolnić z ich funkcji.

Oni udają, że gazu w łupkach jest dużo, pomimo, że nie jest, a od miesięcy wiadomo, że opłacalne są złoża konwencjonalne i złoża gazu zamkniętego, które można wydobywać bez obcej pomocy, technologiami firm polskich i bez wyprzedaży bogactw naturalnych firmom zagranicznym. Ta niezbędność firm USA to jest bezczelnie nagrany przekręt!

Podpis pod Petycją do Narodu Polskiego jest aktem woli prawdziwych Polaków do wyczyszczenia i uporządkowania Polski, ich Ojczyzny. Polaków którzy sobie przypomnieli, że właściwie są wolnymi ludźmi, mającymi w swojej części udział w suwerenności polskiej gdy nie chcą być niewolnikami czy kolaborantami.

Chodzi o to by było nas coraz więcej. By podpisali wszyscy suwerenni, odważni Polacy także ci bez Internetu. Byśmy uzyskali podpisy z każdej wsi, każdego miasteczka, każdego miasta, województwa, regionu. Weźmiemy z czasem wieś, po wsi, miasteczko po miasteczku, miasto po mieście, region po regionie i wyczyścimy Polskę.

Trzeba ludzi uświadamiać by mieli odwagę do niezależności psychicznej, jeśli chcą mieć kiedyś państwo wolne z suwerennymi obywatelami, którzy robią tak jak najlepiej potrafią bez porównywania się z całym światem.

Ludzie, nie możemy się porównywać z USA, gdy Obama właśnie wydrukował 2 biliony dolarów i tym drukowanym spłacił długi swoich bankowych graczy w Bambuko.
Facebook