Prośba o ułaskawienie Doroty Kaźmierskiej

Quoted post

Lusi

#6 Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-04-02 07:59

#2: Małgorzata G. - Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

Ten sadysta pomimo, że jest biznesmenem to wynatuirzeniec,  to nie człowiek!  Zgadzam sie z opinią,że jak ma pieniądze to wszystko kupi. W naszym kraju przekupni są wszyscy, bo prawo jest nie takie i brak kontroli. Sędzia tez musi miec sumienie, odwrotnie powinien być radca prawnym. Rzeczoznawcy jakże sa skorumpowani i biegli. MAM NA TO DOWODY.wSZYSTKO DLA PIENIĘDZY. Myślę, że po wyborach to sie zmieni. Ta biedna katowana kobieta powinna wraz z dziecmi przechodzić terapię przez dobrego psychologa /matczyne serce przy dzieciach/. Ten człowiek nie wychowa przykładnie dzieci. Ostatnio idąc ulicą biegały małe dzieci i zaczęły rzucać śniezkami zwrócciłaam im uwagę,że tylko nie we mnie i co usłyszałam od 5-o latka? Z agresją kilka razy wykrzyknął " ty k.... będziesz mi lizać...Przeżyłam szok i zadałam sobie pytanie na kogo wyrosną- na tatusia? To wiadomo.Mogłam powiadomic Policję, ale znając metody i mentalność ludzi.. nie uczyniłam tego. Mam mieszane uczucia...Zresztą co zrobiłaby Policja? Tam tez pracuje dużo niewłasciwych ludzi, nie warto dzwonić zwykle umywają ręce od wszystkiego....

Odpowiedzi

Małgorzata G.

#8 Re: Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-04-02 17:33:09

#6: Lusi - Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

Policję? A po co? Tam dopiero kwiatki pracują. Policja, Sądy i Prokuratura są gorsi jak mafia!!! Mafia tak nie krzywdzi ludzi, jak oni. Ja też mam dowody na ich niekompetencje, nieprawdiłowości, fałszowanie dokumentów, poświadczanie nieprawdy! Ci, co tak potraktowali Dorotę wniini za to pokutować! Karma do nich wróci. Oj wróci. I żeby to w najgorszy, najokrutniejszy sposób powróciła. Ciekawe, jak się czuje taki sędzia, który skazał tę dziewczynę?! Że może spać spokojnie??? Szooook. Oni patrzą przez pryzmat pieniędzy, a nie kodeksu, nie dowodów w sprawie itp.