Prośba o ułaskawienie Doroty Kaźmierskiej

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Prośba o ułaskawienie Doroty Kaźmierskiej

Anka

#1 Popracie dla Doroty

2013-03-13 22:15

Poznałam Dorotę , miła sympatyczna , nie zdolna do takiego czynu.
To nasze panstwo - specialnie z małej litery , powinno sie wstydzic ,ze dobra matke , kobieta , która pragneła miłosci , szacunku ,a nie mogla tego dostac , bo jej kat , jej maz uznał ,ze jest za dobra i akurat nadaje sie na COŚ do bicia i upakarzania , bo jego wiat , świat alhololu mu tak kazał , ale nie tylko , on był , sadysta , chciał byc kochany ale w spsob inny - on sie mscil za to kochanie . Dorota powinna wrócic do bliskich , do dzieci.

Małgorzata G.

#2 Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-03-14 21:23

Szkoda dziewczyny. Jeszcze bardziej od tego sadysty skrzywdził ją ten skorumpowany bydgoski muppet show! Opinia biegłych sądowych jest NIEPODWAŻALNA!!! A te xxx nie dały temu wiary i powołali SWOJEGO biegłego, za którego zapewne zapłacił majętny xxx! Kto ma w Bydgoszczy kasę, ten jest Panem, jest bezkarny, wszystko jest w stanie sobie załatwić.
Jak Dorota jest zdemoralizowana, to ja się pytam- KIM jest prokurator przyjmujący łapówki??? Niezwiązany ze sprawą Doroty, a mieszkający niedaleko....
Krystian

#3 Re: Popracie dla Doroty

2013-03-26 17:14

#1: Anka - Popracie dla Doroty

Właśnie podpisałem petycję ws. p. Doroty. Jako nieetatowy działacz społeczny na rzecz praw człowieka, uważam, że powinna ona być w domu przy dzieciach, a nie siedzieć w ZK, tylko dla tego, że nie pozwoliła się dalej POniżać i bić. Wstyd mi za ten kraj, który ofiary przemocy domowej zamiast chronić wsadza Je za kratki. Ta Kobieta powinna dostać od Prezydenta medal " Za ofiarność i odwagę" przy okazji ułaskawienia, no ale cóż dotknęła gówna, a poszła siedzieć za "człowieka" POrąbane prawo w POrąbanym kraju

niez. społ. Krystian Jarząbek

Jednoosobowa Nieformalna Inicjatywa Społeczna

"w OBRONIE OBYWATELI"

(Przewodniczący)


Gość

#4

2013-04-01 21:15

ochrona prawna ofiar przemocy w naszym kraju jest fikcją

Gość

#5

2013-04-02 06:56

Nie można kogoś karać jako pierwszego podejrzanego z brzegu. A to, że Pani Dorota Kaźmierska była dręczona przez zmarłego, nie tłumaczy, że miałaby ona się zemścić.
Lusi

#6 Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-04-02 07:59

#2: Małgorzata G. - Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

Ten sadysta pomimo, że jest biznesmenem to wynatuirzeniec,  to nie człowiek!  Zgadzam sie z opinią,że jak ma pieniądze to wszystko kupi. W naszym kraju przekupni są wszyscy, bo prawo jest nie takie i brak kontroli. Sędzia tez musi miec sumienie, odwrotnie powinien być radca prawnym. Rzeczoznawcy jakże sa skorumpowani i biegli. MAM NA TO DOWODY.wSZYSTKO DLA PIENIĘDZY. Myślę, że po wyborach to sie zmieni. Ta biedna katowana kobieta powinna wraz z dziecmi przechodzić terapię przez dobrego psychologa /matczyne serce przy dzieciach/. Ten człowiek nie wychowa przykładnie dzieci. Ostatnio idąc ulicą biegały małe dzieci i zaczęły rzucać śniezkami zwrócciłaam im uwagę,że tylko nie we mnie i co usłyszałam od 5-o latka? Z agresją kilka razy wykrzyknął " ty k.... będziesz mi lizać...Przeżyłam szok i zadałam sobie pytanie na kogo wyrosną- na tatusia? To wiadomo.Mogłam powiadomic Policję, ale znając metody i mentalność ludzi.. nie uczyniłam tego. Mam mieszane uczucia...Zresztą co zrobiłaby Policja? Tam tez pracuje dużo niewłasciwych ludzi, nie warto dzwonić zwykle umywają ręce od wszystkiego....


Gość

#7

2013-04-02 16:47

Wiele kobiet w Polsce pada ofiarą przemocy domowej.Niektóre latami znoszą gehennę by uratować małżeństwo , by dzieci miały ojca.Wiele z nich wyrwało się z piekła ale wiele tkwi w nim nadal.Niektórzy się dziwią dlaczego Dorota Kaźmierska osoba inteligentna tak długo to znosiła.odpowiedź brzmi ponieważ nie inteligencja i wiedza decyduje o tym ale charakter ofiary.Są kobiety które mimo dużej inteligencji mają niskie poczucie wartości i dlatego nie mogą wyrwać się z zaklętego kręgu.Są z kolei kobiety które nigdy nie tolerowałyby czegoś takiego.Jeśli Dorota Kaźmierska zamordowała męża to są jednak czynniki łagodzące i należy je uwzględnić.Kara 25 lat jest zbyt surowa.
Małgorzata G.

#8 Re: Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-04-02 17:33

#6: Lusi - Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

Policję? A po co? Tam dopiero kwiatki pracują. Policja, Sądy i Prokuratura są gorsi jak mafia!!! Mafia tak nie krzywdzi ludzi, jak oni. Ja też mam dowody na ich niekompetencje, nieprawdiłowości, fałszowanie dokumentów, poświadczanie nieprawdy! Ci, co tak potraktowali Dorotę wniini za to pokutować! Karma do nich wróci. Oj wróci. I żeby to w najgorszy, najokrutniejszy sposób powróciła. Ciekawe, jak się czuje taki sędzia, który skazał tę dziewczynę?! Że może spać spokojnie??? Szooook. Oni patrzą przez pryzmat pieniędzy, a nie kodeksu, nie dowodów w sprawie itp.

Małgorzata G.

#9 Re:

2013-04-02 17:37

#7: -

Dziewczyna nie powinna dostać NIC, a co dopiero 25 lat! A gdzie okolicznośći łagodzące? Była maltretowana, taki sadysta miał pozwolenie na broń, pisała pisma, by jemu odebrali i co? Opinia sąsiadów, a przede wszystkim opinia psychiatryczno- sądowa!!! To mało? Uszyli jej buty! Było grubo posmarowane. Wszak rodzina tej całej "ofiary" jest majętna...


Gość

#10

2013-04-03 17:12

mam nadzieje że pomogłam.powodzenia!
Patrycja K.

#11 Re:

2013-04-03 17:19

#10: -

Kazdy glos pomaga! Dziekuje serdecznie! Pozdrawiam


Gość

#12

2013-04-03 18:30

Warto pomóc

Gość

#13

2013-04-03 18:38

Popieram !

Gość

#14

2013-04-03 19:45

JW
Adam Jot

#15 !!!

2013-04-03 21:13

Trzeba pomagać,wspierać i walczyć!
Razem to uczynimy!!!

Gość

#16

2013-04-04 12:00

Mam nadzieję że to pomoże. Osoby z rodzin patologicznych, gdzie występuję przemoc w rodzinie powinny być traktowane łagodniej w sądach. Ciekawe czy sędziowie chcieli by żyć tak jak one... Ile człowiek jest w stanie wytrzymać? W końcu staje się nieobliczalny ...

Gość

#17

2013-04-04 12:22

powodzenia PATI:*

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-04-04 19:27



Gość

#19

2013-04-04 21:14

współczuje i uważam, że nie powinno się skazywać kobiet za zabójstwo takiego tyrana, One cierpią przez wiele lat małżeństwa...wiem co mówie
mala

#20

2013-04-04 21:37

Polska uniewinia matki ktore w brutalny sposób zabijaja swoje dzieci tzn pani katarzyne a matke ktora we wlasnej obronie i obronie dzieci tak postapila odrazu za kratki brak słów do polskiej sprawiedliwości
patrycja

#21

2013-04-06 10:38

nienormalne nie będzie normalne, krzywda nie zostanie zapomniana, będziemy głośno domagać się od chorych sądów, chorych sędziów, chorych instytucji SPRAWIEDLIWOŚĆI.Nie będziecie robić wszystkiego co wam sie żywnie podoba a my nie będziemy isć na rzeź jak stado baranów. Cieszy mnie to,że jeszcze tylu nas jest, szkoda tylko ze tak rzadko się jednoczymy. Jesteśmy potężną siłą i jest nas wiecej niż złych,ale oni potrafią sie lepiej zorganizować, mam nadzieję że to się zmieni

Gość

#22

2013-04-09 20:19

Znam kobiety w podobnej sytuacji.Boją się własnego cienia.Hasło mężczyzna wywołuje u nich duszności i przyspieszone bicie serca.
A ta dziewczyna tyle lat wytrzymała, miała tak mocne nerwy a była przez niego upodlona.Dawno już powinna go zabić.
Małgorzata G.

#23 Re:

2013-04-12 19:05

#21: patrycja -

Patrycjo!

To jest twór, to jest mafia, sitwa skorumpowanych, bezdusznych nieudaczników! Są bezkarni. Starciłam nadzieję, że można ich pociągnąć do odpowiedzialności. Tam ręka rękę myje i nic nie można im zrobić. Jedynie w co możemy wierzyc, to w SPRAWIEDLIWOŚĆ i w to, że karma do nich powróci ze zdwojoną siłą! Że Pań Bóg ich pokara! Ich najbliższych! Życzę im z całego serca, by cierpieli jak Dorota, jak Wy, jak każdy komu Jej los nie jest obojętny! Buziaki.


Gość

#24 Gosia .G

2013-04-29 19:56

Malgosiu masz swieta racje....takie gnidy nie maja racji bytu...Tez bylam bita,ponizana.Moj KAT SKONCZYL jako bezdomy.....a kiedys byl MILICJANTEM....wielkie slowo.Teraz gryzie trawe....bo tam jest dla takich gnid miejsce.
Małgorzata G.

#25 Do Gosi G.

2013-04-30 08:53

#24: - Gosia .G

Gosia, dziekuję za poparcie tej petycji. Miałaś więcej "szczęścia" (o ile można tutaj mówić o szczęściu) aniżeli ta biedna kobieta! DOROTA miała pecha, że brat KATA jest majętny, a zarazem pazerny! Jak możesz roześlij po znajomych itd. tą petycję!