Ratujmy 195

Quoted post

Henryk Hajdan

#17 Nie macie racji

2013-06-29 16:28

Ludzie protestujacy! Nie macie racji. Przeciez mozna przesiasc sie do 116 na przystanku Bonifacego i macie dojazd na trakt Krolewski, a w godz szczytu jest E2 na tym przystanku.
Kto chce to moze podjechac 179 do metro Imielin lub metrem i tu ma 503.
Mozna na Dolinie Sluzewieckiej w 503 przesiasc sie nie przechodzac na zadne inne przystanki.
Moje badania sie pokrywaja z badaniami ZTM, linia 195 malo kto jezdzil, wiec dla kilkudziesieciu osob nie warto trzymac linii autobusowej. To ze kazdy chce miec bezposrednia linie do kazdego miejsca staje sie coraz bardziej chore. Ludzie, uczcie sie korzystac z przesiadek.

Odpowiedzi


Gość

#26 Re: Nie macie racji

2013-08-19 14:38:00

#17: Henryk Hajdan - Nie macie racji 

 No to może niech pan spróbuje na codzień korzystać z tych wiązanych połączeń. Autobusy na podanych przez pana przystankach są już pełne a nie wszyscy korzystający z nich i dojeżdżający do pracy są młodzi. Ci starsi nie zdążą tak szybko zająć miejsc i jadą juz na stojąco. Może nie mam racji, bo juz jestem tylko pracującą emerytką, ale własnie teraz odebrano mi ten autobus, którym dojeżdżałam do Krakowskiego Przedmieścia od 1986 roku. No, ale punkt widzenia najwyraźniej zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam, mimo, że jestem niezadowolona i już na tę władzę naszej kochanej stolicy nie zagłosuję. Jolanta Szczęsna z Ursynowa