Ratujmy 195

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Ratujmy 195


Gość

#26 Re: Nie macie racji

2013-08-19 14:38

#17: Henryk Hajdan - Nie macie racji 

 No to może niech pan spróbuje na codzień korzystać z tych wiązanych połączeń. Autobusy na podanych przez pana przystankach są już pełne a nie wszyscy korzystający z nich i dojeżdżający do pracy są młodzi. Ci starsi nie zdążą tak szybko zająć miejsc i jadą juz na stojąco. Może nie mam racji, bo juz jestem tylko pracującą emerytką, ale własnie teraz odebrano mi ten autobus, którym dojeżdżałam do Krakowskiego Przedmieścia od 1986 roku. No, ale punkt widzenia najwyraźniej zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam, mimo, że jestem niezadowolona i już na tę władzę naszej kochanej stolicy nie zagłosuję. Jolanta Szczęsna z Ursynowa

ewa

#27 Re:

2014-01-12 14:54

#5: -

Uważam dokładnie tak samo i zastanawiam się komu przyszła do głowy ta zmiana


Gość

#28

2014-05-31 11:07

Od 4 lat korzystam z tej linii codziennie i stwierdzam, że przy obecnej trasie i częstotliwości kursowania nie spelnia ona moich oczekiwań. 28 maja br. autobus o 8.32 z przystanku Stryjeńskich nie przyjechał w ogóle, co zgłosilam do ZTM. Zdarza się, że na niektórych odcinkach jadę tylko z wnukiem, którego odwożę do prywatnego przedszkola na początek Ursynowa, ponieważ do publicznego w pobliżu domu nie został przyjęty. Przed wprowadzonymi zmianami bywało, że linia ta już na Ursynowie była pełna. Dużo ludzi wysiadało do metra przy stacji Stokłosy. Obecnie korzysta z niej coraz mniej ludzi i obawiam się, że będzie to argument do likwidacji. Dla mnie ta linia jest bardzo potrzebna do poruszania się po Ursynowie, ponieważ jestem po poważnym urazie nogi i każda dodatkowa przesiadka sprawia mi wiele trudności. Dwa tygodnie temu pisalam w sprawie tej linii do ZTM, ale jak widać uwagi pasażerów nie sa brane pod uwagę. Dobrze, że nasi przedstawiciele dostrzegają problem. Dziękuję za interwencje i proszę o dalsze działanie w tej sprawie.