Ratujmy 195


Gość

/ #28

2014-05-31 11:07

Od 4 lat korzystam z tej linii codziennie i stwierdzam, że przy obecnej trasie i częstotliwości kursowania nie spelnia ona moich oczekiwań. 28 maja br. autobus o 8.32 z przystanku Stryjeńskich nie przyjechał w ogóle, co zgłosilam do ZTM. Zdarza się, że na niektórych odcinkach jadę tylko z wnukiem, którego odwożę do prywatnego przedszkola na początek Ursynowa, ponieważ do publicznego w pobliżu domu nie został przyjęty. Przed wprowadzonymi zmianami bywało, że linia ta już na Ursynowie była pełna. Dużo ludzi wysiadało do metra przy stacji Stokłosy. Obecnie korzysta z niej coraz mniej ludzi i obawiam się, że będzie to argument do likwidacji. Dla mnie ta linia jest bardzo potrzebna do poruszania się po Ursynowie, ponieważ jestem po poważnym urazie nogi i każda dodatkowa przesiadka sprawia mi wiele trudności. Dwa tygodnie temu pisalam w sprawie tej linii do ZTM, ale jak widać uwagi pasażerów nie sa brane pod uwagę. Dobrze, że nasi przedstawiciele dostrzegają problem. Dziękuję za interwencje i proszę o dalsze działanie w tej sprawie.