Nocny autobus do Żukowa

Quoted post

GDbulwers

#4 #4

2014-07-01 13:51

proszę nie bluźnić! żukowo to żukowo, a nie część Trójmiasta.. Jeszcze tego brakowało, by kaszuby poczuwały się do miejskiej przynależności. Trzymać się tam w zacofanej, zakorkowanej przez 2 niepotrzebne ronda wsi i wara od Gdańska. Te swoje żółte tablice GDUNSK STOLICA KASZEB WITO tez zabierajcie i porozwieszajcie w kartuzach, wejherowie, pucku, koscierzynie, bo przeciez kazde miasto na kaszubach powyzej 5 tys mieszkancow to stolica. Imprez się zachciało, to do BlueStar albo Samara music club.

Odpowiedzi

~"wieśniak"

#7 Re: #4

2014-07-01 15:03:30

#4: GDbulwers - #4

Swoim komentarzem pokazałeś/aś właśnie, że jesteś <najprawdopodobniej> jeszcze większym wieśniakiem niż mieszkańcy tej "zacofanej, zakorkowanej wsi":). Mieszkam w Żukowie, a uczęszczam do szkoły w Gdyni i niekiedy przeraża mnie poziom wieśniactwa co poniektórych mieszkańców "wielkiego miasta", włącznie z Panem/Panią. Ciekawa jestem tylko czy poza światem wirtualnym tak otwarcie i chętnie wyrażałbyś/wyrażałabyś swoje poglądy :)

Pozdrawiam

Uczennica 2 klasy technikum.

KASIA

#15

2014-07-02 15:48:18

#4: GDbulwers - #4

widac maly czlowieczku jacy wy w tej GD ciemni jestescie:)nie jeden czlowiek ze wsi wiecej umie i posiada niz wy pozamykani w  klatkach:) mieszkam na wsi i jestem dumna z tego :)

end

#18 Re: #4

2014-07-03 13:31:12

#4: GDbulwers - #4

komentarz na poziomie widzee... :/ NICK pasuje . uważam ze to ze jestes z centrum trojmiasta nie upoważnia Cie do obrażania innych . uwazasz sie za lepszego? ohoho zaskoczę Cie, nie jest tak. swoim komentarzem pokazujesz jak niski poziom reprezentujesz. w Żukowie jest mnóstwo zajebistych ludzi. Pozdro !