PETYCJA DO GRUPY ALLEGRO Sp. z o.o. W SPRAWIE PARAMETRU TRAFNOŚĆ

Quoted post


Gość

#48

2014-08-06 11:52

Zobaczcie hasło samsung galaxy s4 mini

 

X-KOM sprzedaje zestaw akcesoriami za 999zł w tej samej cenie co należącze do allegro Agito, z tym że Agito daje tylko starter a i tak sprzedali więciej sztuk niż X-KOM.

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=s0-e-0805&buyNew=1&counters=1&id=165&offerTypeBuyNow=1&order=qd&string=samsung+galaxy+s4+mini

 

Odpowiedzi

fraydey

#50 Re:

2014-08-07 09:11:04

#48: -  

 To jest smiech na sali. Jak to możliwe, że oferta Agito jest bardziej wiarygodna skoro mają w porównaniu z X-Kompem kilkanaście razy mnie komentarzy a dodatkowo więcej negatywów i komentarzy neutralnych... w jaki sposób jest to bardziej wiarygodny sprzedawca niż X-Komp, który ma 230 tysięcy pozytywów a sklep agito 7000.  Dramat... nam się w sumie jako tako jeszcze sprzedaje, ale rachunki poszły do góry a sprzedaż na podobnym poziomie jak była. Dodatkowo bylismy liderami w wielu kategoriach a teraz przed nami są inne sklepy o wcale nie atrakcyjniejszej ofercie. Dlaczego Allegro decyduje, że moja aukcja jest mnie odpowiednia dla pana Kowalskiego niż aukcja innego użytkownika... postawili się w postaci arbitra rynku i afy i omegii. Chyba tak to nei działa... żadna platforma nie ma PRAWA w ten sposób ingerować w wyniki wyszukiwania, gdyż jest to zwykłe oszustwo.