AKT WOLI NARODU
Quoted post
obywatelG |
#725 Re: Re: Re: volonté générale2014-08-07 13:25#714: K.P. - Re: Re: volonté générale Niepokoi mnie to: " Prawo i siła egzekucji dla określonego terenu administracyjnego, może pochodzić tylko od większości narodowej z tego terenu (patrz "O referendach w demokracji bezpośredniej"
Bo obecnie obywatelstwo Polskie rozdaje się na lewo i prawo nawet tym co nie znają polskiego, wielu izraelczyków np. ma obywatelstwo polskie, czy oni sa Polakami kwestia sporna... Ziemia w Polsce jest masowo wykupywana przez nie polaków, ale np. z obywatelstwem Polskim, to samo z tzw. odzyskiwaniem majątków"...bo na to pozwala "nasz " rząd... Nie widzisz w tym zagrożenia że sie może tak stac jak np. z palestyną?( tam tez zaczeli sie osiedlac syjonisci i stal się większościa narodową w efekcie koncowym ) Że Polska zostanie rozparcelowana bo pomorze zajma niemcy z polskim obywatelstwem, śląsk też ...inne częsci izraelczycy ... I w koncu tej Polski nie będzie?.
|
Odpowiedzi
K.P. |
#726 Nacje ludzi o gołych napletkach2014-08-08 22:07:18#725: obywatelG - Re: Re: Re: volonté générale >Że Polska zostanie rozparcelowana bo pomorze zajma niemcy z polskim obywatelstwem, śląsk też ...inne częsci izraelczycy ... I w koncu tej Polski nie będzie?. -------------------------------------- Witaj Zwracam uwagę na tekst AWN. Tam stoi napisane:..."Akt podporządkowania i wyzerowania uprawnień władzy ustroju przedstawicielskiego w Polsce, pod Wolę Narodu, umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy większościowej, bez społecznej hierarchii Obywateli Polskich i tylko Polskich." Dalej czytamy: (...) "Obywatele Polscy i tylko Polscy" ----------------- Znaczy chodzi o społeczeństwo ludzi posiadających tylko jedno obywatelstwo. Można dyskutować czy zrzeczenie się obywatelstwa polskiego, przyjęcie niemieckiego, następnie zrzeczenie się niemieckiego i ponowne przyjęcie polskiego obywatelstwa jest lub będzie w interesie Polski. Wydaje mi się, że wyżej wymieniony przypadek musi mieć lepsze wytłumaczenie niż ekonomiczne, (bo mi w Polsce interesy wypaliły). -------------------------------------->"Nie widzisz w tym zagrożenia że sie może tak stac jak np. z palestyną?( tam tez zaczeli sie osiedlac syjonisci i stal się większościa narodową w efekcie koncowym )" -------------------------------------- abcdef abcdefOdnośnie pomysłów na izolację to odsyłam do woli większości, dyskusji i referendów. Odizolowanie, szczególnie gospodarcze nie jest dobre. Bojkot wspaniała idea zachodniego świata dotknęła po raz pierwszy przed 300 laty Haiti. Tam było powstanie niewolników. Armia niewolników pokonała najpierw wojska brytyjskie a następnie wojska Napoleona. Zachód odpowiedział bojkotem gospodarczym. Do dzisiaj dla Brytyjczyków Słowianie znaczą niewolnicy i tak ich traktują. Na pewno z doświadczeń emigrantów polskich będzie można przejąć masę regulacji brytyjskich dla obcokrajowców jak np. rasistowskie stopniowanie dostępu do władzy. Palestyna to nie nasz świat tylko Palestyńczyków o różnych religiach. Np. wyznawcy wiary mojżeszowej przed rokiem zagrozili Niemcom, że opuszczą Niemcy, jeżeli nie dostaną pozwolenia na obcinanie napletka u swoich niemowląt (wg Pierwszej Księgi Mojżesza: "Wszystkie dzieci płci męskiej, gdy osiągną 8 dzień życia muszą zostać obrzezane."). Natomiast Sąd Rejonowy w Kolonii był zdania, że decydującym czynnikiem jest prawo dziecka do integralności fizycznej. Po gorącej dyskusji, z której wynikało, że Niemcy chcą z Muzułmanów i Żydów zrobić obywateli drugiej kategorii pozostało jak było: lekarze mogą legalnie operować niemowlaki.
Pozdrawiam |
obywatelRP |
#733 Re: Re: Re: Re: volonté générale2014-11-16 01:43:50#725: obywatelG - Re: Re: Re: volonté générale Wydaje mi się, że nie powinno być brane pod uwagę samo i tylko samo obywatelstwo polskie, ale przede wszystkim NARODOWOŚĆ POLSKA o której tu chyba wszyscy zapomnieli. A może komuś na tym zależy....? |
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
Petycja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ostrowa Tumskiego w Poznaniu
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
PETYCJA do Marszałka Hołowni ws. odmrożenia projektu ustawy dot. karania za propagowanie banderyzmu!
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
RÓŻOWE POLE - odwodnienie i utwardzenie drogi dojazdowej
288 Utworzone: 2025-09-17
Otwórzcie granicę polsko-białoruską – ratujcie gospodarkę i rodziny
214 Utworzone: 2025-09-17
W sprawie zwiększenia budżetu na remont gorzowskich kamienic do 2 mln zł w 2026 roku
241 Utworzone: 2025-09-16
ZATRZYMAJMY WODĘ W POLSKICH LASACH - PRZECIWDZIAŁAJMY SUSZY!
993 Utworzone: 2025-09-11
Petycja ws. remontu peronów PKP w Wołowie oraz Brzegu Dolny | "Windy na peronach"
112 Utworzone: 2025-09-15
Petycja przeciwko zamykaniu po godzinie 18:00 orlika w Pajęcznie
117 Utworzone: 2025-09-16
PETYCJA W SPRAWIE DOSTĘPU DO POMP INSULINOWYCH DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ PO UKOŃCZENIU 26 ROKU ŻYCIA
22321 Utworzone: 2025-03-17
STOP OPRYSKOM W PŁOCKU- chronimy nasze dzieci i zwierzęta
171 Utworzone: 2025-09-16
Obywatele przeciw zniesieniu dwukadencyjności
298 Utworzone: 2025-09-14
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu
13965 Utworzone: 2025-09-03
PETYCJA PRZECIWKO ODSTRZAŁOWI DZIKÓW NA TERENIE POWIATU OTWOCKIEGO
822 Utworzone: 2025-09-07
LIST OTWARTY w sprawie cofnięcia wypowiedzenia umowy dzierżawy nr GN.6845.4.2018 zawartej w dniu 10 października 2018 r.
1128 Utworzone: 2025-08-31
CZAS ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ MIAST POZNAŃ - RA'ANANA (IZRAEL)
1072 Utworzone: 2025-08-29
Petycja do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie odebrania komunistycznym dygnitarzom orderu Virtuti Militari
23 Utworzone: 2025-09-17
PETYCJA W SPRAWIE ZERWANIA WSPÓŁPRACY Z MIASTEM NAZARET
51 Utworzone: 2025-09-16
W SPRAWIE WYMIANY NAKŁADKI ASFALTOWEJ NA UL. SŁOWIAŃSKIEJ W RĄBIENIU ORAZ BUDOWĘ ŚCIEŻKI ROWEROWEJ
112 Utworzone: 2025-09-08
za realizacją inwestycji
52 Utworzone: 2025-09-12
W obronie Przedszkola "Iskierka" w Krakowie
892 Utworzone: 2025-09-11
Kryty Skatepark w Poznaniu – Całoroczna Przestrzeń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
1291 Utworzone: 2025-09-10
STOP hałaśliwym rajdom samochodowo-motocyklowym w Szczecinie
276 Utworzone: 2025-09-03