Koncert Violetty w Polsce.

Quoted post

Tini Mój Świat

#761 Nie róbcie sobie nadziei...

2014-08-21 04:05

Ta petycja nic nie da... to świadczy o jednym. O tym że jesteście natrętni... Sory ale taka racja. Nie jest pewne ale chyba w 2015 r. Lodo przyjedzie. Więc może przyjedzie też ekipa Violetty, ale nie róbcie sobie nadziei... bo potem będzie wam MEGA smutno.. Jednak i tak szanse na jakikolwiek koncert Violetty w Polsce są dosyć małe...  Nawet proszenie Tini na twitchu nic nie da. Po prostu Tini pomyśli że ktoś jest natrętny... Ja bym się wstydziła zapytać: ,,Tini czy będziesz miała koncert w Polsce? BARDZO Cię kochamy... Jesteś dla nas idolką!'' Tak kochamy Tini, ale nie możemy być natrętni... Bardzo, Bardzo byśmy chcieli koncert w Polsce chociaż jak już mówiłam a raczej pisałam szanse są małe... a praktycznie prawie wcale ich nie ma.. Tak mam malutką nadzieję gdzieś w głowie i myślę CODZIENNIE o tym czy Tini będzie miała koncert...Czytałam na kilku blogach że tak... Ale i tak nie róbcie sobie nadziei! Ja prawie się popłakałam jak na jednym blogu był post: ,, Tini na 100% nie przyjedzie do Polski'' ,, Żal mi wszystkich z nadzieją'' .... Miałam wtedy dosyć dużą nadzieję... Ale część tej nadziei straciłam... Czekam z niecierpliwością do 2015r.  A i jeszcze jedno.. niezbyt duże szanse są na koncert poniważ Tini powiedziała że po 3 sezonie ''Violetty'' rozpoczyna karierę solistki. Dziękuję za uwagę, i przepraszam że wiadomość jest tak strasznie długa. PS. Jak już to najlepiej aby koncert (jak będzie) był w Warszawie ;)

Odpowiedzi

Tinitas

#764 Re: Nie róbcie sobie nadziei...

2014-08-21 04:15:07

#761: Tini Mój Świat - Nie róbcie sobie nadziei... 

 Właśnie... Ja nie rozumiem tak natrętnych ludzi! Ehhh... też bym się wstydziła zapytać o to Tini.. aleee jak kocha WSZYSTKICH swoich fanów to by to zrozumiała ;D