PETYCJA W SPRAWIE ZMIAN PRAWA GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO

Quoted post


Gość

#41 Re:

2014-10-02 13:52

#40: Geodeta -  

 Nie wiem jakim cudem nie odczuł Pan zmian po wejściu w życie ustawy - być może robi Pan jeden podział na miesiąc. Bo ja prowadząc dwuosobową firmę mam potrójną ilość faktur, a w ośrodku spędzam całe dnie. Kiedy zatem mam pracować? W dzisiejszych czasach zrobić robotę w terenie i mapę to jest pikuś. Ale oddać ją i zadowolić urzędasów, którzy zamiast pomóc człowiekowi to tak interpretuja prawo, żeby go tylko zamęczyć. Niezrozumiałe pretensje do geodetów, wygórowane oczekiwania. Chcę tylko zobaczyć takiego urzędnika jak sam zanosi zgłoszenie i odbiera materiały - może gdyby raz spróbował to zmieniłby nastawienie.

Po co inspektrzy czepiają się do byle czego w operatach, skoro sami nawet za to nie biorą odpowiedzialmości????

Tutaj nie pomoże żadna nastepna nowelizacja, albo będzie jakiś przełom, albo dalej geodeci będą latać jak psy z językiem na brodzie i załatwiać nic nie warte papiery i uwierzytelniania .

Odpowiedzi

Zdegustowany poziomem prywaty w PODGiK'ach

#47 Re: Re:

2014-10-02 16:53:24

#41: - Re:  

 Oj zanoszą i odbierają, z tym problemu nie mają. Jedynie co mierzi niemiłosiernie to fakt że dla nich jest osobny kanał, i nie ma czegoś takiego jak:

Godziny pracy PODGiK

PN - PT od smej do nastej

ŚRODA - dzień WEWNĘTRZNY (czytaj kończymy własne fuchy) - strony są nie przyjmowane