W obronie dobrego imienia naukowców i nauki

Quoted post

"naukowiec doświadczalnik"

#3 Re: Re: Nie popieram

2014-11-26 18:26

#2: Goha - Re: Nie popieram 

 Polecam skorzystać ze swojej rady i na własne oczy przekonać się o warunkach tam panujących. Jestem osobą, która na co dzień ma doczynienia ze zwierzętami doświadczalnymi i gwarantuję, że opisane procedury nie mają miejsca. Ludzie pracujący w laboratorium posiadają szacunek do zwierząt!

Odpowiedzi

Just
Gość

#23 Re: Re: Re: Nie popieram

2014-11-27 18:01:53

#3: "naukowiec doświadczalnik" - Re: Re: Nie popieram 

 tak z szacunkiem !! z szacunkiem przetrące wam szanowne istotki w ilości XX kręgosłupy ale to z szacunkiem! bo może mi się uda, za to mi płacą pieniądze więc musze coś robić. litości kto taką prace wykonuje! znam kilku "naukowców" całe życie nic nie robią tylko w książkach siedziały i nie znają inneg życia chca tylko zrobić karierę bo tylko tyle im zostało w życiu

madzia

#24 Re: Re: Re: Nie popieram

2014-11-27 18:29:57

#3: "naukowiec doświadczalnik" - Re: Re: Nie popieram 

 tak przekonałam się na praktykach w jaki besensowny spsób zabija się zwierzęta, konające myszy wyrzuca się do odpadów, tu w więkrzośći chodzi o kasę, tzw. granty a nie o naukę i pomoc ludzom, mam dużo znajomych którzy za kularami mówią co się robi zwierzakom i dlaczego, teraz każdy chce mieć doktorat. bo magister to za mało, nie ma w tym nauki, mmo że takie same eksperymenty robiono za granicą u nas powielają schemat, giną kolejne zwierzęta a rezultatów nie ma