NIE DLA ZMIANY NUMERACJI LINII MPK ŁÓDŹ

Quoted post

Mirek

#6

2015-01-31 12:02

Czy Wy jestes tak ograniczeni? Zmiany, zmiany bez tego nic sie w Łodzi nie ruszy. Wyobrazacie sobie zmiane tras bez zmiany numeracji to dopiero bedzie burdel i problem dla starszych ludzi. Licze na to ze 3 cyfrowa numeracja bedzie wprowadzona a przezwyczajenie sie do niej zajmie max miesiac i kazdy bedzie automatycznie jezdzic jak przed zmiana. Pozdrawiam Cie Kamilku i reszte cebulaków bojacych sie nowego.

Odpowiedzi

Kurator Mirka

#17 Re:

2015-01-31 18:28:25

#6: Mirek -  

 Drogi Mirku, proponuję żebyś przeczytał najpierw o co chodzi w tej reformie. Zmniejszenie ilości kursów tramwajów w okolicach centrum w godziny szczytu, to przykład skrajnego idiotyzmu. Widać nie jeździsz tramwajem i nie wiesz, że często nie da się nawet do niego wejść. Zamiast wyzywać wszystkich od cebulaków, zacznij sam analizować zmiany.

Iwa

#55 Re:

2015-02-09 07:09:23

#6: Mirek -  

 Drogi Mirku, nikt się nie boi nowego. Problemem jest to, że robią coś bez porozumienia z mieszkańcami. I można pewne rzeczy na pewno zmienic lepiej.
Nie cieszy mnie jeżdżenie do pracy trzema tramwajami z pięcioma przesiadkami. Zwłaszcza rano zimą, gdzie pewnie dostane sie dopiero do trzeciego transportu. 

Pozdrawiam cebulak ;)

Maryla - wcale nie z Cebuli

#57 Re:

2015-02-10 23:44:59

#6: Mirek -  

" Cebulaki"- jak Byłeś uprzejmy nazwać podpisujących petycję, nowej numeracji pewnie szybko by się nauczyły, ale Ja i wiele innych osób protestujemy przeciwko pomysłowi aby przez centrum miasta jeździły tylko tramwaje, do których będa nas dowoziły autobusy!

Co z tymi którzy już dzisiaj muszą się przesiadać aby dojechać do pracy bądź do szkoły?

Pomyslałeś o tym "miły" #6: Mirku???


Gość

#59 Re:

2015-02-12 17:00:11

#6: Mirek -  

 Nie zmiany tu są problemy ale likwidacje, ograniczenia trudności w komunikacji z milionem przesiadek żeby przedrzeć się w godzinach szczytu przez miasto. Ja ma już trzy przesiadki a jeszcze słyszę o kolejnych utrudnieniach to mnie szlag trafia!

 

Nie

#70 Re:

2015-03-21 17:30:34

#6: Mirek -  

 Trzycyfrowa numeracja to jeden woelki absurd. NIc ona nie mówi. Żaden turysta w żadnym polskim mieście nie ma żadnej kożyśći z istnienia tego systemu. Bo jest on nieintuicyjny. trzycyfrowe numery mają sens dopiero w bardzo rozległych ,miastach jak aglomeracja Katowicka gdzie można by zawrzeć w tej numeracji wiele informacji. A władze miast i tak tego nie robią. 

Dwucyfrowa numeracja jest wielkim plusem Łódzkiej komunikacji. Zapytaj studentów

wkurwion

#77 Re:

2015-05-18 15:04:28

#6: Mirek -  

 sam jestes cebulak frajerze

Rekt o' mat

#87 Re:

2015-10-22 18:01:07

#6: Mirek -  

 >mów na innych cebulaki
 >bądź mirkiem
XDDDDDDDD