Do Pani Premier Ewy Kopacz i członków rządu w sprawie alimentów

Quoted post


Gość

#11

2015-03-12 22:16

Poddanie w watpliwosc podstawowych praw dzieci jest wstydem. W panstwie katolickim w , ktorym tyle sie mowi o koniecznosci rodzenia dzieci, chce sie umyc rece od dania im podstawowych srodkow do zycia. Pragnie sie premiowac obibokow , leserow i pijakow, ktorzy robia wszystko , aby uciec od odpowiedzialnosci! Nie wiem komu trak glupie pomysly przychodza do glowy, moze jakiemus kretynowi , ktory uchyla sie od placenia alimentow ?Chetnie wzielabym na tapete te osoby, jedna po drugiej , aby zajrzec im w zyciorysy. Jak by bylo malo my im placimy pensje za te absurdalne pomysly. Ja nie jestem zla, ja jestem wsciekla i gdybym zlapala w swoje rece tego malo rozsadnego i bezludzkiego pomyslodawce, zaprowadzilabym go tam , gdzie sie leserzy zbieraja smiejac sie ze swoich kobiet, ktore same musza martwic sie o utrzymanie wspolnych dzieci, oni natomiast siedzac przy piwku wygrzewaja sie na wiosennym sloneczku i smieja sie wszystkim w twarz. Mysle, ze czas pozamykac tych leserow do obozow pracy, aby mogli utrzymac to co posieli , a nie dawac im premie. To jest straszne , ze komus cos tak glupiego przyszlo do glowy. Brak rzadowi pieniedzy , tzn. ludziom tam pracujacym, niech zmienia prace. Ograniczmy ilosc parlamentarzystow, zmniejszy im pensje, wysylajmy mniej ludzi do pracy w Unii Europejskiej i zaraz sie troche pieniedz znajdzie, ale to tylko namiastka. Jestem oburzona, co za ochyda

Odpowiedzi

Arletta Szymczak,

#13 Re:

2015-03-12 22:29:07

#11: -  

 Niedawno byłam na Policji i policjant ze złością powiedział do mnie, że niepłacenie alimentów nie jest przemocą ekonomiczną na dziecku i chodziło o moje chore dziecko, bo jest zagrożone śmiercią , a e mąż nie płaci dodatkowych alimentów co musi, a 500 mam z FA.Powiedziałam policjantowi kilka słów i aby nie bredził i zwiał gdzieś i nie chciał przyjąc ode mnie zgłoszenia o pzremocy na dziecku oraz na mnie ze strony ex męża.

Następna kwestia : niestety, ale wiele kobiet robi wszystko, aby faceci nie płacili alimentów i robi to kobieta kobiecie , matka matce i tak okręci faceta, że on zapomina o dzieciach z poprzedniego związku i uważam, że konkubiny, nowe żony też powiny być karane, jeśli jest podejrzenie, że wymusza na facecie, aby nie płacił na swoje dzieci.

Znam takie przypadki osobiście i jedna moja koleżanka miała alimenty od ex męża bez szemrania, złapała faceta nowego i robiła wszystko, aby jego dzieci nie dostały alimentów i tamtą konietę wyzywała os suk, jej dzieci małymi skur....mnie nazwała pazerną suką, bo exa męża ścigam o alimenty , a sama jest pazerna i lata co niedziela do Kościoła i zażegnałam z nią znajomość 12 letnią, bo cyrki odstawiała tamtej kobiecie i do mnie skoczyła i obrażała, że śmiem ścigac swego ex męża...ale jej ex płaci alimenty i gdyby jej nie dawał, to by go ścigała i miałaby uzasadnione racje , ale ona nie rozumie nnych kobiet