TVN Fakty! Żądamy sprostowania reportażu o kotach z dnia 29.05.

Quoted post


Gość

#402

2015-06-01 10:21

TVN zrobił kawał fatalnej roboty. Niweczą Państwo starania organizacji i stowarzyszeń działających na rzecz kotów. Jeśli wasi redaktorzy nie znają się na sprawach kocich zachęcam do czytania czasopisma o kotach, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawych spraw o kotach, w tym również o chorobach odzwierzęcych. Publikując reportaże takie jak w dniu 29 maja br pokazują Państwo, że nie macie pojęcia, co pokazujecie. Jest wielu weterynarzy, z którymi można skonsultować temat. Ale liczy się NEWS - PRAWDA?? A później nikt tego news-a nie sprostuje, a odbiór kota jako zwierzęcia niebezpiecznego dla zdrowia i życia człowieka pozostaje. Powinni się Państwo wstydzić!! Stajecie się coraz bardziej nierzetelną telewizją! Absolutnie proszę o sprostowanie kłamliwych informacji. Nie zawsze NEWS jest najważniejszy! Niby tak dbacie o los zwierząt, a emitujecie jakieś niczym nie poparte baniluki! Na dodatek szkodzące bardzo szkodzące kotom!! Emitując kłamliwe informacje nie poprawicie oglądalności. Wręcz przeciwnie!

Odpowiedzi

doris

#414 Re:

2015-06-01 11:36:18

#402: -  

 pierwszego kota miałam od piętnastego roku życia, żył szesnaście lat, obecnie mam cztery kotki w różnym wieku. Bardzo dużo czasu spędzają   na ogrodzie. Mam troje dzieci , 7, 13 i 22 lata, nikt z mojej rodziny nigdy nie był chory na chorobę odzwierzęcą, koty zawsze spały z dziećmi, czasami podrapią, to normalne, tylko głupota ludzka i bezmyślność pozwala ludziom przekazywać takie idiotyzmy.