Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki! List otwarty do Prezydenta RP.

Quoted post

Krzysztof

#16

2015-09-22 19:36

Charakterystyczne, że w opisie petycji z góry wskazuje sie gdzie należy szukać winnych, oczywiście "ruscy", wyłącznie kierunek wschodni. A co z dokończeniem śledztwa badającego ewentualny udział niemieckiego BND w zabójstwie? Mieli doskonały motyw w destabilizacji PRL w tamtym czasie w kontekscie dążenia do zjednoczenia Niemiec.

Odpowiedzi

Lila

#183 Re:

2015-10-02 10:43:47

#16: Krzysztof -  

 Kiszczak uż na miesiąc przed zabójstwem księdza zlecił inwigilację Piotrowskiego, Pękali, Chmielewskiego - prorok jakiś czy co? Potem osobiście uczestniczył w pierwszym 26.X i drugim 30.X wyłowieniu ciała ks. Jerzego. Początkowo "sledztwo" szło w kierunku zarzucenia opozycji solidarnościowej tej zbrodni, potem się dogadano z przedstawicielami koncesjonowanej opozycji planując już Magdalenkę i okrągły stół,więc kozły ofiarne które uprowadziły księdza ale nie zabiły (ciało wrzucono do rzeki 25.X wieczorem, na co byli świadkowie złożyli zeznania, a potem ich uciszono) siedziały już 25.X w pace (wiec nie mogli być wtedy we Włocławku) i "dla dobra służby" mieli posiedzieć sporo dłużej. Tym czasem przez wiele lat inwigilowano ich rodziny (operacja Teresa Trawa Robot). Dlaczego wydano tyle środków na wieloletnią inwigilację, skoro oni siedzieli? Bano się że rodziny zaczną mówić prawdę?

A teraz Krzysztofie powiedz mi co Kiszczak miałby mieć wspólnego z BND. Z GRU to owszem, na pewno był im podległy, ale przecież to jest rosyjski wywiad wojskowy, nie niemiecki. A może pan z jakiś służb np. z WSI i pisze dla dezinformacji?